Far Cry New Dawn alınır mı?

• Konuyu başlatan Ashes
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 629

Ashes

Hectopat
Makaleler
1
Steam'da şu an indirimde alınır mı? Ya da biraz daha ekleyip Epic'ten Far Cry 6 almayı düşünüyorum hangisi daha mantıklı?

Ben olsam alırım far cry 6 çok sıkıcı ben new dawnı seviyorum alınır oynanır ama far cry 3 hepsinden daha iyi bence

Steam'da şu an indirimde alınır mı? Ya da biraz daha ekleyip Epic'ten Far Cry 6 almayı düşünüyorum hangisi daha mantıklı?
5'i oynayıp sevdiyseniz alabilirsiniz, onun hikayesini devam ettiriyor diye biliyorum.

3 ve 5'i oynadım. 4 çok farklı değil denilmişti o yüzden oynamadım.

3 zaten en iyisi 5'te fena olmayan bir oyun 6 sizi sıkabilir aynı şeyler çünkü New dawn en iyi seçenek gibi duruyor. Eğer videolardan oyunu beğendiyseniz alın.

Far cry 5 oynamadıysan evet alınabilir sanırım.
5'i oynadım 2-3 kere falan da bitirdim.
5'i oynayıp sevdiyseniz alabilirsiniz, onun hikayesini devam ettiriyor diye biliyorum.
5 güzel evet 6 ve New Dawn arasında kaldım oynayış pekte onemli degil aynı olsada sarıyor.
3 zaten en iyisi 5'te fena olmayan bir oyun 6 sizi sıkabilir aynı şeyler çünkü New dawn en iyi seçenek gibi duruyor. Eğer videolardan oyunu beğendiyseniz alın.
6 ne konuda sıkabilir ? Oynayış ise 5'i sevdiğim için sıkmaz diye düşünüyorum. New Dawn'a hiç bakmadım video vs.

Geri
Yukarı