Far Cry New Dawn Türkçe Altyazı

Cidden niye hep bir "FAR CRY NEW DAWN 5'IN KOPYASI EUEHEHE" diyen bir tayfa var? Oyunu oyna sonra eleştri yap nolur.
Oyunu oynadım da senin bu ehuhueheh diye yersiz ifadene anlam veremedim. Düzgünce yazamıyor musun? Grafiklerden bahsettim keşke yazdığımı okusaydın da öyle cevap verseydin. FC 3 ile FC4, FC5 ile FC6 aynı alt yapıyı kullanıyor. Oyunları oynamış olsan anlardır.

Şimdi sen FC New Dawn yerine FC6 diye bahsetmeme de bir şeyler söylersin.

Oyunu oynadım da senin bu ehuhueheh diye yersiz ifadene anlam veremedim. Düzgünce yazamıyor musun? Grafiklerden bahsettim keşke yazdığımı okusaydın da öyle cevap verseydin. FC 3 ile FC4, FC5 ile FC6 aynı alt yapıyı kullanıyor. Oyunları oynamış olsan anlardır.

Arkadaş size destek vermek için yazmıştı...

Far Cry New Dawn'a FC 6 demek çok komik. :D Far Cry 3'den sonra Blood Dragon, Far Cry 4'den sonra Primal çıktı. Onlara hangi rakamı vereceksin?

Bir de oyunları oynamış olsan anlarsın diyorsun ya hani. FC3 ile 4'ü, FC 5 ile New Dawn'ı ilişkilendirmene anlam veremedim. Oyun motorundan bahsediyorsan Far Cry 3'den son oyuna kadar hepsi aynı oyun motorunu(Dunia Engine 2) kullanıyor. Yok eğer oyunları ilişkilendiriyorsan Far Cry 3 üzerine Blood Dragon, Far Cry 4 üzerine Primal ve Far Cry 5 üzerine New Dawn yapıldı. Hatta Far Cry 4 ile Primal'in aynı haritanın değiştirilmiş hali olması o dönem eleştirilmişti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı