Far Cry oyunları tier list nasıl?

sadece bir üye

Picopat
Daha fazla  
Far Cry Tierlist:

resim_2024-02-26_195807872.png

Bence Far Cry 5, 4'den çok daha iyi bir oyun. 3'ü de hiç sevmiyorum ben. Detaylar anlamında güzel oyun ama bilmiyorum ya sevmedim.
5, ubisoft oyunlarında en iyi su fiziğine sahip oyunlardan biri olabilir, grafikleri de muhteşem ama combat çöp. Hikaye de kötü.
Far Cry Primal'in farklı bir havası var bence ortalamayı hak ederdi.
New Dawn ise en berbat bence.

Bana kalırsa top Far Cry 1 - 2 - 3 - 5 ve

4 kötü değil ama 3'ün çok fazla aynısı sadece villain değişik.

New dawn kötü değil ama DLC gibi olduğu için ben çok kötü bulmadım ama bana kalırsa 5'in DLC'si olsa veya birleşimi olsaydı daha iyi olurdu.

Primal oynamadım ne yalan söyleyeyim ilgimi de çekmedi taş sopa mızrak falan blood Dragon'a da bakmadım.

Yalnız bu seride 1 zamanının en kral oyunudur. Senin ortalama demen bu döneme göre olduğu için bir de yaş kriteri tabii o dönemleri görmüş biri olarak o oyundaki örgürlük haritalar büyüklüğü falan gerilim bence mükemmel.

2 de çok iyi tek sorun çok çökmesiydi yoksa çok ama çok iyi mekaniklere sahipti. Biraz da tekrar vardı tabii ama bence çok iyiydi.

Far Cry 3'ten sonra zaten oyunların temelleri aynı sadece konuları farklı. Aralarında konusu olarak bence en ilgi çekici Far Cry 5. New dawn ve Primal ise 1 senede yapılmış DLC gibi. New dawn bir şekilde kendini oynattırdı ama Primal cidden berbattı. 2. oyun ise teknik anlamda en iyi Far Cry olsa da oyunun ne bir hikayesi var, ne adamakıllı görev dizaynı var, sıkılmadan oynamak imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı