Assassin's Creed tier list nasıl?

sadece bir üye

Picopat
Daha fazla  
Daha önce Far Cry tierlist yapmıştım, bu sefer de başka bir Ubisoft serisi olan Assassin's Creed tierlist yapayım dedim, çünkü her oyuna teker teker inceleme yapmak zahmetli bir iş ve boş zamanım pek yok.

resim_2024-02-29_194020024.png

Bence iyi ama syndicate bir tık aşşağıya düşürülebilir ve black flag üste alınabilir (favorim dediğin için almana gerek yok aslında).

Origins bence Odyssey'den daha iyi bir oyun. Valhalla'da o kadar iyi bir oyun değil ortalama bir oyun bence. Bir de listede Mirage eksik.

Assassin's Creed 2 yalnızca bir oyun değil, bir düşüncedir bir yaşam tarzıdır. Bir ideolojidir. Yeri doğru bence. Fakat açık dünya Assassin's Creed oyunları güzel değildi. (Valhalla gibi)

Açık dünya olanlar çok tekrar ediyordu ama bir yere kadar zevk almıştım. Ubisoft'un olayı bu zaten, bir yere kadar zevk al, ondan sonra sıkılıp oyunu sil.

Genel anlamda güzel bir liste olmuş. Sadece Rogue niye o kadar düşükte onu anlamadım. Şahsen ben bayağı beğenmiştim. Gerek oynadığımız karakter olsun gerek hikaye olarak bayağı etkileci bir oyundu.

Kendim yapacak olsam Black Flag ve Syndicate yerini değiştiririm. Valhalla ile Odyssey yeri değiştiririm. Rogue bayağı iyi kısmına koyarım. Kalanı sizinki gibi olur yüksek ihtimal.

Syndicate ile Odyssey, Valhalla ile Unity yer değişse daha iyi olabilirmiş. Tamamen kendi düşüncem. Onun haricinde güzel liste.

Genel anlamda güzel bir liste olmuş. Sadece Rogue niye o kadar düşükte onu anlamadım. Şahsen ben bayağı beğenmiştim. Gerek oynadığımız karakter olsun gerek hikaye olarak bayağı etkileci bir oyundu.

Kendim yapacak olsam Black Flag ve Syndicate yerini değiştiririm. Valhalla ile Odyssey yeri değiştiririm. Rogue bayağı iyi kısmına koyarım. Kalanı sizinki gibi olur yüksek ihtimal.

Black Flag ile arka arkaya oynamamdan ve çok fazla bug gördüğümden olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı