Far Cry oyunu tavsiyesi

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Biliyorsunuz tüm Far Cry oyunları şu an indirimde, önceden korsan bir şekilde Primal oyununun başını biraz oynamıştım. Tüm oyunları almak istemiyorum, 1. oyundan başlayıp hikayesini öğrenmemi söyleyenler için de istediğim sadece tek bir oyun. Hikayeyle ilgili fazla yabancılık çekmeyeceğim bir oyun istiyorum. Aklımda Far Cry 5 var, Primal'ın yorumları da iyi ancak önceden oynadığım yere gelinceye kadar çok sıkılacağımı düşünüyorum ve hikayeli oyunlara genelde çok fazla bağlanan biri değilim, yani Far Cry 5'te yeni bir başlangıç yapacağımdan daha sıcak bakıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden sağ olun.

Biliyorsunuz tüm Far Cry oyunları şu an indirimde, önceden korsan bir şekilde Primal oyununun başını biraz oynamıştım. Tüm oyunları almak istemiyorum, 1. oyundan başlayıp hikayesini öğrenmemi söyleyenler için de istediğim sadece tek bir oyun. Hikayeyle ilgili fazla yabancılık çekmeyeceğim bir oyun istiyorum. Aklımda Far Cry 5 var, Primal'ın yorumları da iyi ancak önceden oynadığım yere gelinceye kadar çok sıkılacağımı düşünüyorum ve hikayeli oyunlara genelde çok fazla bağlanan biri değilim, yani Far Cry 5'te yeni bir başlangıç yapacağımdan daha sıcak bakıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden sağ olun.

Far Cry 3 benim için en iyi oyunudur

Grafiğe önem veriyorsan Far Cry 5 ve 4 gerek grafik gerek düşük sistem iyi oyunlardır bende yeni ekran kartı alınca oynamayı düşünüyorum.

3'ü insanların sevmesinin sebebi yeni bir şeyler falan yapmasıydı ve serinin her oyununu oynayanlar sonraki oyunlarda değişiklik görmeyince sıkıldılar ama sıfırdan giren için en yenisi en iyisidr bence senaryoları hepsi aynı bayık sıkıcı, mapler aynı görevler falan benzer en modern hali grafikler vs. son oyunda. Para varsa 6, daha az varsa 5 şeklinde bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı