Far cry primal açılmıyor

Burada bir muhterem oyunu güvenli modda açıp sonra standart modda yeniden açtıktan sonra sorunun ortadan kalktığını belirtmiş, sen de bir deneyebilirsin.

Game does not Launch!![SOLVED] :: Far Cry Primal General Discussions

Onun dışında kullandığın güvenlik yazılımının Uplay'i bloklamadığından emin ol. Bir de offline modda girmeyi deneme tavsiye edilmiş.

How to Fix Far Cry Primal Errors, Sound, Launch, Crashes, Performance and Related Issues | SegmentNext

Şimdilik elde ettiklerim bu kadar.

Burada bir muhterem oyunu güvenli modda açıp sonra standart modda yeniden açtıktan sonra sorunun ortadan kalktığını belirtmiş, sen de bir deneyebilirsin.

Game does not Launch!![SOLVED] :: Far Cry Primal General Discussions

Onun dışında kullandığın güvenlik yazılımının Uplay'i bloklamadığından emin ol. Bir de offline modda girmeyi deneme tavsiye edilmiş.

How to Fix Far Cry Primal Errors, Sound, Launch, Crashes, Performance and Related Issues | SegmentNext

Şimdilik elde ettiklerim bu kadar.

Saol kardeşim deniycem

kardeşim directx ve vcredist kur hiç bisorun kalmaz bidenet diye uygulama var redist klasörünün içinde onları kur
Ne yaptıysam çalışmadı oyun daha sonra korsan sürümü çıktı onu indirdim açıldı oyun oyunu satın aldım korsan oynadım değişik bir olay siteye bayadır girmiyordum yazayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı