Far Cry 6 vs Far Cry Primal

Far Cry 6 alın bence. Şuanda oynuyorum ve çok keyif veriyor oyun. Bazı beğenmediğim noktalar var elbet fakat oyun sarıyor. Ayrıca ben Breaking Bad izledikten sonra başladım oyuna. O yüzden ayrı bir keyif alıyorum. :)

Daha önce bir Far Cry oyunu oynadınız mı? Far Cry serisinde işleyiş genel olarak aynı olduğu için ikisini de tavsiye etmiyorum aslında ama bir değişiklik, konsept değişikliği olması açısından Primal'e fırsat verilebilir.

Ubisoft Store de indirim var ve elimde iki seçenek var. Far Cry 6 mı, Far Cry Primal mı almalıyım?

Eğer silah araba kullanmak istiyorsanız 6.ben de önceden Primal almıştım daha oynama fırsatı bulamadım ama ben geçtiği zamanı çok sevmemiştim seviyorsanız alınabilir sonuçta bu kadar eski zamanda geçen çok oyun yok.

Primal o eski çağı anlatmada başarılı olsa da çok basit bir oyun. Zorluğu yok yani. Haritası da eski oyunun aynısı bazı oyuncular farkına varmayabilir.

Bence Primal almayın derim 6 alın.

Primal o eski çağı anlatmada başarılı olsa da çok basit bir oyun. Zorluğu yok yani. Haritası da eski oyunun aynısı bazı oyuncular farkına varmayabilir.

Bence Primal almayın derim 6 alın.
Ubisoft indirimlerinde ac serisi dışında(hepsi var) öneriniz var mı?

Daha önce bir Far Cry oyunu oynadınız mı? Far Cry serisinde işleyiş genel olarak aynı olduğu için ikisini de tavsiye etmiyorum aslında ama bir değişiklik, konsept değişikliği olması açısından Primal'e fırsat verilebilir.
Ubisoft indirimlerinde hangi oyunları önerirsiniz?

Geri
Yukarı