Far Cry Primal alınır mı?

319565

Hectopat
Küçükken oynamayı aşırı fazla istemiştim fakat kötü sistemden doalyı oynayamamıştım. Oyun sizce güzel mi? Daha önce hiç Far Cry oynamadım.

Bence üçüncü oyununu oynamanız yeterli olur çünkü Far Cry'ın Prime zamanı üçüncü oyunuydu. Üçüncü oyunundan sonra çıkan diğer tüm Far Cry oyunları, neredeyse birbirinin benzeri hatta aynısı olduğunu söylememiz de mümkün. Oyun motoru, hikâyesi, oynanış hepsi aynı.

Bence üçüncü oyununu oynamanız yeterli olur çünkü Far Cry'ın Prime zamanı üçüncü oyunuydu. Üçüncü oyunundan sonra çıkan diğer tüm Far Cry oyunları, neredeyse birbirinin benzeri hatta aynısı olduğunu söylememiz de mümkün. Oyun motoru, hikâyesi, oynanış hepsi aynı.

Daha önce Far Cry oynamadıysa bence oynanabilir ben şu an oynuyorum hoşuma gitti biraz da eski çağlara ilgisi varsa ardından Far Cry 3'ü oynar diger oyunlar oynanmaz zaten.

3. oyun kütüphanem de var hatta 1.5 saat oynamışım. Fakat eski çağ olması ve o döneme ait hayvanlar vs içine daha çok çekiyor.

biraz da eski çağlara ilgisi varsa
Evet hoşuma gidiyor.

4 ile 5 arasında bir oyundu, 3-4-5'ten farksız olarak eski dönemde geçtiği için biraz daha farklı tarzı var ama işleyiş hep aynı, taş veya sopalar ile savaşmak hoşuna giderse alıp oynayabilirsin, ben zevk alarak oynamıştım bayağı, ama Far Cry'a 3'ten başlasan daha iyi olur

Küçükken oynamayı aşırı fazla istemiştim fakat kötü sistemden doalyı oynayamamıştım. Oyun sizce güzel mi? Daha önce hiç Far Cry oynamadım.

Denemedim ama oyun ilgi çekici duruyor. Ben 3'ü bitirdiğim için 5 bayağı yavan geliyor. Mutlaka 3 de oynamalısın karakterin zamanla dönüşümü inanılmaz.

Eski çağlara ilginiz varsa o hâlde oynayın derim ama art arda Far Cry oyunu oynamayın, sıkar. Primal'ı önce oynayın, aradan birkaç hafta geçtikten sonra da üçüncü oyununu oynayın.

Primal güzel ben sonlarına kadar oynadım. Hemen hemen bitirdim. Sonlara doğru kabak tadı veriyor biraz da sıkıyor oyunun atmosferinden ve zorluğundan dolayı.

Geri
Yukarı