Far Cry Primal siyah ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Abadestli Veled

Hectopat
Dostlar ben dün steamdan Far Cry Primal aldım ancak oyunu açtığımda intro geliyor sonrasında tam fare ikonu geliyor menü sesi geliyor ama ekran gidiyor CTRL alt delete yapmadan kapanmıyor da. Lütfen yardım edin oynamayı en çok istediğim oyun Ark Survival Evolved'i bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum ama bunu kaldıracağından eminim çünkü daha önce indirmiş ve oynamıştım, ancak artık çalışmıyor. Oyunun yeni güncellemeleri yüzünden sanırım internette indiren neredeyse herkeste hatalı, oyun çok buglu olduğunuda oynayabilenler söylemiş. Bu arada sistemim patatez ama Battlefield V açıyor çünkü kendi Config'lerimi yapıyorum, oyun pixel pixel oluyor ama yine de rahat oynanıyor. Sistemim şu.

NVIDIA GeForce GT 520M 1 GB VRAM.
Intel i5 2.6 GHz.
8 GB RAM.

Umarım problemi çözebilirim. Bu arada injector falan demişler ama injector hadi neyse de o DLL'ler virüslü olabilir diye indirmedim ve zaten birçok kişide çalışmamış. Sistem GTA 5'te 60 FPS alıyor configlerimle. Acaba Ark için driver check var mı? Varsa ona göre Ark indireceğim ;)

Kanka Far Cry Primal ve 4 sorunlu ya bende indirmiştim aynı sorun olmuştu 4 çekirdek işlemci istiyor dediler işlemcini tam yazmadığın için birşey diyemem.

Kanka Far Cry Primal ve 4 sorunlu ya bende indirmiştim aynı sorun olmuştu 4 çekirdek işlemci istiyor dediler işlemcini tam yazmadığın için bir şey diyemem.

Aga ben problemi anladım zaten düzeltemedimde çünkü Dual Core işlemciymiş benimki o yüzden oluyormuş bende injector falan deneyeceğim şimdi o dualcore.dll diye bir şey varmış injectorle kullanınca sözde düzelecekmiş inşallah çalışır :)
Kanka Far Cry Primal ve 4 sorunlu ya bende indirmiştim aynı sorun olmuştu 4 çekirdek işlemci istiyor dediler işlemcini tam yazmadığın için bir şey diyemem.

Dostum kötü haber sorun düzelmedi :( Ama artık ana menüye geliyorum 10 saniye falan bir şey yapabiliyom sonra atıyor benchmark yaptım bir kez o zaman atmadı ama menüye dönünce yine aynısı oldu.

Son düzenleme:
Aga ben problemi anladım zaten düzeltemedimde çünkü Dual Core işlemciymiş benimki o yüzden oluyormuş bende injector falan deneyeceğim şimdi o dualcore.dll diye bir şey varmış injectorle kullanınca sözde düzelecekmiş inşallah çalışır :)

Dostum kötü haber sorun düzelmedi :( Ama artık ana menüye geliyorum 10 saniye falan bir şey yapabiliyom sonra atıyor benchmark yaptım bir kez o zaman atmadı ama menüye dönünce yine aynısı oldu.
Oda birşey :D bugün yeni pc ile bi valorant oynayayım dedim işlemci kötü diye map yüklenmeden mavi ekran verdi. Dün 45 - 70 arası fps alıyordum şimdi oyunu sildim ve aşırı hızlı şuan bu kadar yoran bir oyun olduğunu bilmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı