Far Cry Primal Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc000007b hatası

Tam35İzmir

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim sorun ile alakalı daha önce Windows 8.1 başlığında [Çözüm] Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc000007b açıklama yapılmış fakat dependency walker ile dll sorununu tespit etmeme rağmen oyunun çalışmamasına neden olan eksiklik dll'leri araştırdığımda system32 ve sysWOW64 içinde dosyaların bulunduğunu tespit ettim ama dependency walker bu dll'lerden kaynaklı diyor.

Ekran görüntüsünde görülen dll'ler ile alakalı sıkıntı var ve çözüm yolu bulamadım.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten sorun o dll bin olmaması değil senin sistemine uygun olmaması,sistemin 64 bitse 64 bitlik 32 ise 32 lik versiyonunu internetten izleyip o dll'lerle değiştir. Bu arada umarım torrent kullanmiyorsundur zira orijinal indirdiğini düşünerek yardım ettim.

Aynen eğer sisteminiz 64 bitse o dll lerin 64 bit olanını netten indirin ve dosyadakilerle değiştirin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı