FarCry 3 vs FarCry 4

demir1212

Decapat
Daha önce hiç Far Cry oyunu oynamadım şimdi almayı düşünüyorum fakat FarCry 4 ve FarCry 3 arasında kaldım. Videolarını izlediğim kadarıyla dağlar kadar bir grafik farkları yok. Bu iki oyunun hikayesi, araç çeşitliliği, harita büyüklüğü, yan görevler vb. hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki oyuna da sahibim ve diyebilirim ki grafik olarak dağlar taşlar kadar fark var. Tabi oyunu ultrada oynayabilirsen. Alacaksan tabi ki Far Cry 4'ü almalısın. Hatta alabiliyorsan ek paketleriyle al. Yetilerle mücadele güzel.
Hatta alabiliyorsan Far Cry 5'i al. Grafikler çok daha iyi. Arada bir indirime giriyor. 112TL'ye aldım uplay üzerinden.

Far Cry 3 sonrası diğer oyunlar kopyası oldu resmen. Aynı şeyleri cilalayıp ''Aha bakın işte, yeni oyun!'' gözüyle baktırıyorlar bize. Bunu görünce sinirim bozulmuyor değil. Bana göre Far Cry 3'ten sonrası seri bozuldu. Far Cry 3'ü almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı