FarCry 4 oyundan atma sorunu

CrewDon™

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar
Merhabalar.
Eger ki konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Gezmedigim forum yapmadıgım şey kalmadı ama en son anakartın yanmasına kadar gitcektim. Dün itibari ile Far Cry 4 aldım Oyun Orijinal Steam üzerinden aldındı. Yüklendi ve oyuna girmek istedim. Tüm Driveler hatta bilgisayarında güncel olmasına ragmen oyuna girip belli bi yerden sonra direkt atıyor. Atmakla kalmayıp Bilgisayar her seferinde kendini yeniden başlatıyor. Buna bi çözüm bulamadım. Oyunu sildim su anda yeniden yüklüyorum oyunun hatası asagıda resimde vardır öyle bi hata çıkıyor ve direk makina reset atıyor.
FarCry4 2015-12-28 21-26-14-435.jpg

Böyle bir şey oluyor ve direkt makina reset atıyor. Çeviri programından çevirdigim kadarıyla oyunun save dosyası ile bi sıkıntısı var kayıt yeri onuda çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum yoksa oyunu geri vermeyi düşünüyorum ben. Bilgisayarı güncelledim ekran kartınıda Güncelledim.

Sistem : Evga GTX 980 İntel i7 4790K 4.0 16 GB RAM. Bir kaç kişi sistemden kaynaklandıgını söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
denedim dosyalar hepsı dogrulanıyor eksik çıkmıyor.

Ya Allah askına bilen varsa yardım etsin valla cıldırdım sımdı pc sınırden asagı atıcam. Yeminlen bunaldım. Far Cry4 olan varsa yada bilen varsa yardım etsin.
Oyunu Steamdan alıp yükledim. Orjinal yani. Kurdum Oyuna girerken tanıtımı geçiyo ekrana direk bu geliyo ve makina kendini resetliyo. Her seferinde aynı olay. Bilgisayarı driverleri steam'ı Güncelledim. Steamdan Oyunun Dosyalarını dogruladım eksik dosya cıkmıyo. Vrüs programlarını ve bazı dandik programlar kaldırıldı. Bilgisayar Taratıldı. Ama ne yaptıysam olmadı. En sonunda sildim Yeniden Yüklüyorum Aynı sorunu yaşıcam farkındayım olmazsa ise çözüm ne olabilir. Oyunu hiç Oynamadım fakat girişlerde zaman geçtigi için 1.4 saat oynanmıs gozukuyor. En sonunda oyunu geri vercem. . Gerekli yerlere tickette attım ama geri donus yapılmadı.
Sistem : Evga Gtx 980 intel i7 4790 k 4.0 Ghz. windows 8.1

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı