FarCry 5 altyazı açılmıyor

GoexleEren

Hectopat
FarCry 5'i Epic Games'den yeni aldım. Altyazılar açılmıyor, oyuna girip denedim olmadı, dosyaları doğrulama yaptım gene bir şey olmadı. Nasıl açılacak bu?

1586735386027.png

Aynı kuponu bende kullandım. Yanıtını bende bilmiyorum, maalesef saçma bir duruma düştük.

Aynı kuponu bende kullandım. Yanıtını bende bilmiyorum, maalesef saçma bir duruma düştük.

Bence kuponu geri alamayacağız ben tekrar yüklüyorum düzeleceğini sanmıyorum ama işte umut düzelmezse iade edeceğim siz ne yapacaksınız indirimler bitmeden bir oyun alayım bari sonrada epicgames e tövbe edeceğim bir daha el sürersem ne olayım.
Galiba yazı hilesi yapmışlar.

Eki Görüntüle 534584 FarCry 5 ana menü.

Eki Görüntüle 534585 FarCry 5 Gold Edition bölümü.

Abi vay canına ya Steam candır.

Galiba yazı hilesi yapmışlar.

Eki Görüntüle 534584 Far Cry 5 ana menü

Eki Görüntüle 534585 Far Cry 5 Gold Edition bölümü.

Maile verdikleri cevap şu şekilde;
"Yoğunluktan dolayı bu durum biraz uzun sürebilmektedir. Daha önceden Far Cry 3 iletilmeyen oyuncularımıza yardımcı olarak, Far Cry 3'ü tanımladık. Bu konuda hiç bir endişeniz olmasın. "
Ne yaptıkları belli değil.

Bence kuponu geri alamayacağız ben tekrar yüklüyorum düzeleceğini sanmıyorum ama işte umut düzelmezse iade edeceğim siz ne yapacaksınız indirimler bitmeden bir oyun alayım bari sonrada epicgames e tövbe edeceğim bir daha el sürersem ne olayım.

Abi vay canına ya Steam candır.

Bende satın almaları steam üzerinden yapıyorum. Oturmuş bir düzenleri var. Ancak EpicGamesinde hakkını yememek lazım. Piyasaya ayak uydurmak amacıyla beleş oyun dağıtıyor. Bedavaları kaçırma sen yine :)

Ben oyunu bir süre oynadım, bu nedenle iade alacaklarını sanmıyorum. Far cry 3 tanımlanana kadar mail atmaya devam edeceğim. Sorunumu çözemezseler son siparişim olur.

Geri
Yukarı