Fare hareket ediyor ama tıklamıyor

teemo8

Centipat
Daha fazla  
Forumda buna benzer çok sorun yazmışlar ama hiçbirinde tam olarak bir çözüm bulamadığım için tekrar yazmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse'a sertçe vurmak ve Mouse'un üstüne oturmak işe yarayabilir. Denendiler. Veya Aygıt Yöneticisi'nden buraya gelip;

Mouse'un hangisini olduğunu bulun ve ona sağ tıklayıp "kaldır" seçeneğine tıklayın. Sonra USB bağlantısını çıkarıp takın.

Farenizin tıklama ömrü bitmiş olabilir mi?
Mesajı güncelledim ama olmamış sanırım. Mouse hareket ediyor ama işlem yapamıyorum yani PC donuyor sanki. Klavyeden yapmam da işe yaramıyor örneğin Ctrl+alt+delete yapıyorum açılan bir ekran olmuyor sadece mouse hareket ediyor. Ama tıklama gerçekleştiremiyorum. Alt+tab yaparak programlar arası geçiş de yapamıyorum. Tek çözüm reset atmak oluyor. Reset attıktan sonra tekrar eski haline dönüyor. Yani mouse da donanımsal olarak bir problem yok gibi. Geçenlerde sıfır ssd taktım ve windows 11 e geçtim bunlarla alakalı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…