Çözüldü PC'yi başlatınca mouse hareket ediyor ama tıklamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum başlıkta görüldüğü üzere böyle bir problem yaşıyorum. Gün içinde PC'yi başlatınca klavye çalışıyor fakat mouse ile masaüstünde sağ tık bile yapamıyorum. Mecburen yeniden başlatıyorum, o zaman problem kalmıyor. Neler yapmam lazım? Yardım eder misiniz?

Burada arkadaşların yorumlarına göre Logitech MX518 serisi mouse almıştım. Kullanımı oyunlarda çok iyi, o yüzden tercih ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorum başlıkta görüldüğü üzere böyle bir problem yaşıyorum. Gün içinde PC'yi başlatınca klavye çalışıyor fakat mouse ile masaüstünde sağ tık bile yapamıyorum. Mecburen yeniden başlatıyorum, o zaman problem kalmıyor. Neler yapmam lazım? Yardım eder misiniz?

Burada arkadaşların yorumlarına göre Logitech MX518 serisi mouse almıştım. Kullanımı oyunlarda çok iyi, o yüzden tercih ettim.

Kanka bana da öyle oluyordu, PC format atım düzeldi.

Hocam mouseyi başka cihaza takıp deneyin. Portlarda sorun vardır belki. Olmaz ise aygıt yöneticisinden zorla güncellemeye çalışın, eğer olmuyorsa mouseyi aygıt yöneticisinden kaldırın. Sonra tekrardan takın. Düzelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı