Fare hassasiyeti bir anda düştü ve düzelmiyor

Kerem Sevim44

Hectopat
Oyun oynarken bir anda mouse sensim düştü ek fare ayarları ve fare ayarlarından ne yaptıysam eski ayarıma ulaşamadım ne yapmalıyım?

DPI da aynı.

Aynı sorun bende de var. Valorant'ta oldu özellikle. Bir türlü eski ayarıma ulaşamadım.Benimkisi de hassasiyeti artmış gibiydi. Oynayışım bile değişti. 0.181 olan hassasiyeti 0.137'ye çektim ve biraz daha eski hissime kavuştum. Fakat anlamıyorum neden kendi kendine bir şey değiştiğini. Kontrol ettiğimde de aynı gözüküyordu garip yani.

Aynı sorun bende de var. Valorant'ta oldu özellikle. Bir türlü eski ayarıma ulaşamadım. Benimkisi de hassasiyeti artmış gibiydi. Oynayışım bile değişti. 0.181 olan hassasiyeti 0.137'ye çektim ve biraz daha eski hissime kavuştum. Fakat anlamıyorum neden kendi kendine bir şey değiştiğini. Kontrol ettiğimde de aynı gözüküyordu garip yani.

Maalesef aynı sorunu yaşadım bir anda oyunu oynarken mouse kontrolü gitti ve asla eski sens ayarıma ulaşamadım bununla ilgili hiçbir videoda bulamadım SFC scannow deneyeceğim belki sistemde bir dosya zarar görmüştür tamir eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı