Fare hassasiyeti kendi kendine değişiyor

Hweord

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci {Bilgisayar Programlamacılığı}
Arkadaşlar merhabalar. Bilgisayarımı formatladıktan sonra faremin hassasiyeti arada bir kendiliğinden değişiyor. Sonra normale dönüyor. Bazen böyle bir olay oluyor. Ama neye göre olduğunu çözebilmiş değilim. Farede herhangi bir sorun yok. Bilgisayarı formatlamam sonrasında olmaya başladı. Windows ayarlarında her şey normal. İşaretçi hassasiyetini arttırma (ivmelendirme) kapalı. Fare A101 faresi ancak sorunu yok. Bilgisayarla alakalı bir durum var ancak çözemedim. Herhangi bir güncelleme veya driver programı yok. Güvenlik duvarı veya başka bir ayardan etkileniyor olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımı formatladıktan sonra faremin hassasiyeti arada bir kendiliğinden değişiyor. Sonra normale dönüyor. Bazen böyle bir olay oluyor. Ama neye göre olduğunu çözebilmiş değilim. Farede herhangi bir sorun yok. Bilgisayarı formatlamam sonrasında olmaya başladı. Windows ayarlarında her şey normal. İşaretçi hassasiyetini arttırma (ivmelendirme) kapalı. Fare A101 faresi ancak sorunu yok. Bilgisayarla alakalı bir durum var ancak çözemedim. Herhangi bir güncelleme veya driver programı yok. Güvenlik duvarı veya başka bir ayardan etkileniyor olabilir mi acaba?

Benim bir ara mouse bozulmuştu, bu yüzden şoktan fare almıştım. Fareyi 5 dk salınca farenin hassasiyeti gidiyordu. Büyük ihtimal ya kötü olduğu içindir ya da pilinde sıkıntı vardır. (farenin pilini çıkarıp taktığımda hassasiyet düzeliyordu)

Benim bir ara mouse bozulmuştu, bu yüzden şoktan fare almıştım. Fareyi 5 dk salınca farenin hassasiyeti gidiyordu. Büyük ihtimal ya kötü olduğu içindir ya da pilinde sıkıntı vardır. (farenin pilini çıkarıp taktığımda hassasiyet düzeliyordu)
Onu denedim de hocam etki etmedi maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı