Mouse Hassasiyeti Kendi Kendine Değişiyor

SkyHan Yılmaz

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Son zamanlar da yaşadığım teknik bir sorun var. Mouse hassasiyeti kendi kendine değişiyor sürekli ve sürekli kullandığım ayarlar olduğu halde nedense artık daha da hassas olmaya başladı ( Windows mouse ayarı 11/8 kullanıyorum ama nedense daha çok hassas olmaya başladı CS GO oynarken 2.95 veya 3.01 oynuyorum hassasiyeti ama eskisi gibi değil çok hızlı gelmeye başladı ayarları kısıyorum yine 2.00 yapıyorum yine de sağ sola çok hızlı dönüyor bunun nedeni ne olabilir? Bir virüs ya da onu etkileyen bir şey mi ya da 3 yıldır kullanıyorum ondandır mı mouse DPI ayarı hep sıfır kullanıyorum hiç artırmıyorum.
Mouse markası. Everest 56M-X9

Son düzenleyen: Moderatör:
Farenizin üstünde DPI değiştiren bir düğme olabilir mi acaba, onu kullanırken farkında olmadan DPI değişiyor olabilir. Bende G300S te böyle bir şey yaşamıştım sonradan rastgele fark ettim.

Sizin dediğiniz de doğru ama bunun nedeni hep öyle olmuyor. Bazen hiç değmediğimiz halde de değişebiliyor. Bunun nedeni ya mouse bozuktur ya da pil zayıftır. Yüksek ihtimal pil zayıftır.

DPI bulunan bir fare mi? Eğer öyleyse DPI baya hassasmış, her şeyi algılıyor. Bir de fareyi çıkarın. Eğer hala oluyorsa ayvayı yemişsinizdir.
Sizin dediğiniz de doğru ama bunun nedeni hep öyle olmuyor. Bazen hiç değmediğimiz halde de değişebiliyor. Bunun nedeni ya mouse bozuktur ya da pil zayıftır. Yüksek ihtimal pil zayıftır.
Hocam 2020 nisan ayındaki konuyu niye hortlatıyorsunuz? Üste çıkmış ben de mesaj yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı