Fare imleci düzgün çalışmıyor

Kuyaş

Femtopat
Daha fazla  
Birkaç saat önce blend diye bir uygulama indirdim sonra sildim. Ondan sonra fare bir değişik çalışmaya başladı mesela Twitter'da Instagram'da bir şeyin üzerine tıkladığımda etrafında kare bir şey çıkıyor ve bu beni rahatsız ediyor ve fare imlecini görev çubuğunda bir sekmenin üzerine o sekmeye tıklayamıyorum açılıp kapanıyor. Kısacası fare düzgün çalışmamaya başladı, virüs mü bu ne anlamadım. Tarama da yaptım bir şey çıkmadı hala devam ediyor.
Umarım düzgün bir şekilde anlatabilmişimdir:)

Birkaç saat önce blend diye bir uygulama indirdim sonra sildim. Ondan sonra fare bir değişik çalışmaya başladı mesela Twitter'da Instagram'da bir şeyin üzerine tıkladığımda etrafında kare bir şey çıkıyor ve bu beni rahatsız ediyor ve fare imlecini görev çubuğunda bir sekmenin üzerine o sekmeye tıklayamıyorum açılıp kapanıyor. Kısacası fare düzgün çalışmamaya başladı, virüs mü bu ne anlamadım. Tarama da yaptım bir şey çıkmadı hala devam ediyor.
Umarım düzgün bir şekilde anlatabilmişimdir:)

Sorunun fotoğrafını çekme şansınız var mı?

Sorunun fotoğrafını çekme şansınız var mı?
1689354608955.png
instagram twitter da bir şeyin bir simgenin bir yazının üzerine tıklayınca şöyle bir şey geliyor dediğim gibi

Ve
1689354704627.png

şu görev çubuğunda bir sekmenin üzerine tıklamak istiyorum ama fare imlecini o sekmenin üzerine getirdiğimde o sekme açılıp kapanıyor tıklayamıyorum nasıl anlatsam bilemedim umarım anlamıssındır.. :)
ve indiripte sildiğim program bu videodaki program
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ve Farede bir sıkıntı yok başka fare ilede denedim aynı sorun.

Eki Görüntüle 1862073Instagram Twitter da bir şeyin bir simgenin bir yazının üzerine tıklayınca şöyle bir şey geliyor dediğim gibi.

VeEki Görüntüle 1862076
Şu görev çubuğunda bir sekmenin üzerine tıklamak istiyorum ama fare imlecini o sekmenin üzerine getirdiğimde o sekme açılıp kapanıyor tıklayamıyorum nasıl anlatsam bilemedim umarım anlamıssındır. :)
Ve indiripte sildiğim program bu videodaki program.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve farede bir sıkıntı yok başka fare ile de denedim aynı sorun.

Sorun gidericiyi çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Düzelmez ise format atmak sorunuzu çözer.

Yeni konular

Geri
Yukarı