Fare İmleci Titreme Sorunu

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
A4Tech XL-750BH marka farem var paralel ya da dik bir şekilde çizgi halinde sürüklediğim zaman imleç titriyor, nasıl çözebilirim?

Bunun birkaç sebebi olabilir. Birincisi fareyi kullandığın yüzey. Düz ve pürüz olmayan yüzey olmalı. İkincisi ise farenin lazer kısmının sıkıntılı olması olasılığı. Bir diğer olasılık ise USB kablo ya da girişi. Çözüm olarak farklı yüzey dene ve farklı USB slotu dene.

Dediklerinizi denedim ama olmadı düz fare takıyorum farklı sıkıntı yok ama 4Tech markalı olan titriyor çözemedim.

Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Fareyi dizüstü bilgisayarıma takıyorum sorun yok, bir ayar mı böyle yapıyor acaba ?

Hayır masaüstü Windows 10 laptop Windows 7. Tahminimce mouse pad sıkıntılı TeamWiever ile bağlanma şansınız var mıdır bir baksanız ?

Hayır masaüstü Windows 10 laptop Windows 7. Tahminimce mouse pad sıkıntılı TeamWiever ile bağlanma şansınız var mıdır bir baksanız ?
Aynı sorunu ben şuan yaşıyorum. Nasıl çözmüştünüz acaba?

Aynı sorunu bende yaşıyorum siz çözebildiniz mi? Bilgisayarım ilk açıldığında çok fazla titreme oluyor yaklaşık 3-4 dakika sonra kendiliğinden düzeliyor. Bu sıkıntının sebebi ne olabilir? Bu arada benim mouse da 750BH.

Geri
Yukarı