Fare kendi kendine hareket ediyor

Keremtaha

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, anlamadığım bir şekilde mouse kendi kendine bazı yerlerde hareket ediyor. Bu su şekilde oluyor:
YouTube'da video izlerken ses kısmına mouse imlecını getirince kendisi acıyor ya da Spotify'da ana sayfada crossu üstüne getirince sağa kayıyor. Yardımcı olur musunuz?

Hocam Mouse'u sökebiliyorsanız sökün içindeki optik ışığının altında bir plastik parça var onu yerine düzgünce tekrardan oturtun düzelir. Benim kablosuz bir Mousem'da böyle çözmüştüm sorunu. Onun dışında Hadron kaliteli bir marka değil değiştirmenizi tavsiye ederim.

Mouse bayağıdır var zaten degıstırmeyı dusunuyorum tesekkur ederım yardımcı oldugunuz için.
Pardon pardon arkadaslar benım baska bır mouse m daha var onda da denedım aynısı oldu.
Sahip olduğunuz mouse çok kalitesiz bir sensör kullanıyor, sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

Başka bir mouse ile denedim aynısı oldu.
Hocam Mouse'u sökebiliyorsanız sökün içindeki optik ışığının altında bir plastik parça var onu yerine düzgünce tekrardan oturtun düzelir. Benim kablosuz bir Mousem'da böyle çözmüştüm sorunu. Onun dışında Hadron kaliteli bir marka değil değiştirmenizi tavsiye ederim.

Farklı mouse ıle denedım aynısı oldu yıne.

Yeni konular

Geri
Yukarı