Fare kesik kesik nasıl döndürülüyor?

Ertuğrul12345

Centipat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam mouse çok değişik döndürüyor ve bu herkeste oluyor kesik kesik dönüyor gibi ama bu nasıl yapılıyor? Bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük sens ve bilekten oynayınca mecburen kesik kesik döndürülüyor. Özellikle yapılan bir şey değil en azından benim bildiğim kadarıyla. Benim de oyun tekrarlarım bu şekilde gözüküyor. Düşük sens ve 90-180 derece dönüşler, flickler harici koldan destek alınmayınca bu şekilde kesik kesik dönüşler yapılıyor.

Düşük sens ve bilekten oynayınca mecburen kesik kesik döndürülüyor. Özellikle yapılan bir şey değil en azından benim bildiğim kadarıyla. Benim de oyun tekrarlarım bu şekilde gözüküyor. Düşük sens ve 90-180 derece dönüşler, flickler harici koldan destek alınmayınca bu şekilde kesik kesik dönüşler yapılıyor.
abi bende bilekten oyunuyom ama anlayamadım ben mouse cevirince cross yukari kayiyor sabit tutamiyorum

Abi ben de bilekten oyunuyom ama anlayamadım ben mouse cevirince cross yukari kayiyor sabit tutamiyorum.

Sıradan farelerde fare yukarı kaldırılınca sensör çalışmaya devam eder, fareyi hafif yukarı kaldırdığınızda sensörün devre dışı kalmasını ayarlamak için farenizin bu özelliği desteklemesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı