Fare, klavye ve kulaklık önerisi

Emre Çetin 70

Decapat
Merhaba. Önceki konularıma da bakarsanız yeni yeni PC aldığımı görebilirsiniz.
Şu an ihtiyacım olan şeyler temel ekipmanlar. Almak istediğim kulaklık seti "Razer Battle bundle" idi ama satıcısı güven vermiyor ve başka satıcı ile aralarında 200 300 TL fark var bende seti almaktan vazgeçtim. Bütçem kısıtlı.
Eğer önerirseniz bu fareyi alacağım Razer Deathadder V2 X HyperSpeed Kablosuz Optik Gaming Mouse | ITOPYA 750 liraya daha iyisi varsa onu da söyleyebilirsiniz.
Eğer 750 liraya bu mouseyi alırsam kulaklık ve klavye için 1500 - 1700 lira bütçem kalıyor. Çok fark edecekse arttırabilirim. Kulaklıkta aradığım özellikler film izlerken tatmin etsin, müzik dinlerken de aynı şekilde. Genelde FPS oyunları oynuyorum. Ses kasmak da benim için çok önemli. Klavyede ise mümkünse %100 mümkün değilse sıkıntı olmaz. Ama en önemli klavye kriterim çoğu tuşu aynı anda algılaması. Önerilerinizi bekliyorum çok teşekkür ederim :)

Satıcı neden güven vemiyor? Benim bildiğim kadarı ile VIP trend güvenilir.

Ayrıyeten Amazon'da da aynı satıcı satış yapıyor, Amazon'dan alabilirsiniz bir sıkıntı olursa Amazon yardımcı olur.

Satıcı neden güven vemiyor? Benim bildiğim kadarı ile VIP trend güvenilir.

Ayrıyeten Amazon'da da aynı satıcı satış yapıyor, Amazon'dan alabilirsiniz bir sıkıntı olursa Amazon yardımcı olur.
Hocam yorumlarda garanti belgesi gelmiyor ürün usb ama jag yazmışlar felan bişeyler dönüyordu. Bir amazon olduğum yere 1 2 ayda gönderir beğenmezsem 1 2 ay daha beklerim 4 5 ay uğraşmak istemiyorum.

Hocam yorumlarda garanti belgesi gelmiyor ürün USB ama jak yazmışlar falan bir şeyler dönüyordu. Bir Amazon olduğum yere 1 2 ayda gönderir beğenmezsem 1 2 ay daha beklerim 4 5 ay uğraşmak istemiyorum.

Amazon TR mağazası hocam bu yurt dışından gelmiyor ürün 1-2 ay falan sürmez, İzmir'de mi ne Amazon'un deposu var oradan gelecek ürün. 1-2 güne gelir. Amazon iade konusunda çok başarılı bir firma ayrıyeten, üründe sıkıntı çıkarsa iade edeceklerini düşünüyorum.

Bu Bundle'da blackshark V2 X var bu zaten USB ile çalışmıyor, USB ile çalışan BlackShark V2 olan modeli (X olmayan model)

Mouse olarak DeathAdder V2 geliyor onu da kontrol edersiniz.

Amazon TR mağazası hocam bu yurt dışından gelmiyor ürün 1-2 ay falan sürmez, İzmir'de mi ne Amazon'un deposu var oradan gelecek ürün. 1-2 güne gelir. Amazon iade konusunda çok başarılı bir firma ayrıyeten, üründe sıkıntı çıkarsa iade edeceklerini düşünüyorum.

Bu Bundle'da blackshar V2 X var bu zaten USB ile çalışmıyor, USB ile çalışan BlackShark V2 olan modeli (X olmayan model)
Aa gerçekten yurt içi mi hocam vallahi ben amazonu daha hiç kullanmadım sitesi de karmaşık geliyor. Garantisi oluyor mu ?

peki hocam 2200 liraya veya 2500 liraya tek tek alıcak olsam fare klavye ve pad bunlardan iyisi çıkar mı
Klavye yok hocam pakette ama mouse ve kulaklık bu fiyata iyi gibi alınabilir, mousepad bedavaya geliyor bundle'ı alınca.

Klavye yok hocam pakette ama mouse ve kulaklık bu fiyata iyi gibi alınabilir, mousepad bedavaya geliyor bundle'ı alınca.
fare kulaklık diyecektim yanlış yazmışım.

tamamdır hocam o zaman 2200 liraya o bundle alıp 750 veya 1000 liraya da klavye almayı düşünüyorum şuan. En yakın zamanda almaya çalışıcam gelince kutuyu açar içinden çıkanları söylerim. Eksik var mı yok mu söylerseniz mutlu olurum.

tamamdır hocam o zaman 2200 liraya o bundle alıp 750 veya 1000 liraya da klavye almayı düşünüyorum şuan. En yakın zamanda almaya çalışıcam gelince kutuyu açar içinden çıkanları söylerim. Eksik var mı yok mu söylerseniz mutlu olurum.
arkadaşlar 1000 tl klavye önerebilecek var mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı