Fare mi, kulaklık mı daha önemli?

Bütçe
200
O zaman düşünebilirim ama klavyem de Redragon ve memnunum baya. Bu yüzden de tercih edebilirim sanırım. Mikrofon kalitesinde hangisi daha iyidir acaba?
Ses testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

200 lira kadar bütçem var. 2 ekipmanın da elimde var ama eskidiği ve sorun yaşadığım için değiştirmek istiyorum. Önce hangisini değiştirmeliyim sizce? Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Kulaklığım Qcy t5. Mouse'um Lunatic Hawk.
Kulaklık.

Ses testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok az dip ses var sanki. Bu bütçede sorun değil aslında ama Gamenote daha iyi midir bu konuda?
Kulaklık.
Mikrofon testi var mı acaba?

Çok az dip ses var sanki. Bu bütçede sorun değil aslında ama Gamenote daha iyi midir bu konuda?

Mikrofon testi var mı acaba?
Burda var fakat ses az geliyor hocam.

Burda var fakat ses az geliyor hocam.
Bundan pek memnun kalmadım. Ağzımın dibine sokup konuşmaktansa hareket etmesin ama iyi ses alsın daha iyi. Malzeme kalitesi olarak ne kadar fark vardır? Eğer klavyesindeki gibi malzeme varsa Redragon'da düşünmeden alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı