Fare otomatik tıklıyor

CaptainJohnPrice

Hectopat
Kısaca olayı anlatayım. İlk bilgisayarımın ömrü bitmişti ve yeni bir laptop almıştım. Eski bilgisayarı PSU'su bozulmuştu ve atmıştım. O yüzden eski sistemde deneyemedim. Eski fareyi ise kullanmaya devam ediyordum ama yeni laptopta hep mouse sorunları yaşadım. Eski mouse sürekli kendi kendine tıklıyordu. CS:GO oynarken bir anda hareket kitleniyordu ve mesela M4 varsa elimde aralıksız ateş ediyordu. Tıklayana kadar devam ediyordu. Kısaca sorunsuz mouse bir anda kendi kendine tıklamaya başlamıştı. Ben de yeni bir fare aldım. İlk haftalarda bir sıkıntı yoktu ama devamında yine aynı şey oldu. Format atılmasına rağmen sorun yine geri dönüyordu. Şu anda Gigabyte Aorus M.2 kullanıyorum. Aynı sorunlarda az da olsa var. Ben şimdi yeni bir sistem toplayacağım ama eski faremi kullanırsam yeni bilgisayarda bir hata olur mu? Yine tıklama sorunu olur mu yeni bilgisayarda? Çünkü oyun zevkini mahveden bir şey.

Peki sistem üzerinden fareye bulaşmış olabilir mi? İlk sistemimde neredeyse hiç korsan yoktu. Laptopta birçok korsan oyun vardı. Fare ileride bir sorun yaratmaz değil mi?
Bence eğer yeni bir bilgisayar alırsa yeni bir farede al . En azından içinde rahat eder .

Yeni konular

Geri
Yukarı