Çözüldü Fare takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ichbinkdr

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 2600 6 Cores
GPU: Radeon Rx560 4gb
RAM: Gskill Aegis 8gb Cl-15, Gskill Ripjaws 8gb Cl-15
MAİNBOARD: B450M A-ProMax
HARD DRİVE: Seagate 500gb 7200rpm
SOLİD STATE DRİVE : Hikvision 480GB
POWERSUPPLY: XİGMATEK 600W 80PLUS BRONZE
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 1-2 hafta önce böyle bir sorun yoktu. Bu sıralar çok sık karşıma çıkmaya başladı. Oynatılabilen videolarda fareyi hareket ettirince 1-2 saniyelik farede takılmalar oluyor aynı şekil mouse takıldığı zaman video da takılıyor ve bu durum aşırı sinir bozucu. Sebebini ve çözümünü bilen varsa bilgilendirirse sevinirim iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende de aynı sorun vardı. Ekran kartı driverini 1-2 sürüm öncekini kurdum düzeldi. Deneyin isterseniz hocam.

Hocam önceki sürümünü kurunca AMD otomatik tekrar yeni sürümü yüklüyor güncellemeleri kontrol etmeye tıklayınca.

Bende de aynı sorun vardı. Ekran kartı driverini 1-2 sürüm öncekini kurdum düzeldi. Deneyin isterseniz hocam.

Sorun zaten ekran kartı driverinde hocam şu an kaldırdım ekran kartı driverini düzeldi tekrar kuracağım hayırlısı.
Arkadaşlar 1-2 hafta önce böyle bir sorun yoktu. Bu sıralar çok sık karşıma çıkmaya başladı. Oynatılabilen videolarda fareyi hareket ettirince 1-2 saniyelik farede takılmalar oluyor aynı şekil mouse takıldığı zaman video da takılıyor ve bu durum aşırı sinir bozucu. Sebebini ve çözümünü bilen varsa bilgilendirirse sevinirim iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam önceki sürümünü kurunca AMD otomatik tekrar yeni sürümü yüklüyor güncellemeleri kontrol etmeye tıklayınca.

Sorun zaten ekran kartı driverinde hocam şu an kaldırdım ekran kartı driverini düzeldi tekrar kuracağım hayırlısı.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı