Twisted minds 27 TM27pg FHD 260Hz nasıldır?

Monitörü aldım kullanıyorum, tam iki hafta oldu alalı. Memnunum. Eğer bu monitörü almak isteyen ve konuyu görenlere: Görüntü kalitesi muazzam, 260 Hz, 27 inç (Pikseller sayılmıyor sıkıntı değil 27 inç olayı.) Arap markası diye herkes kötülüyordu iyi çıktı. Uzun vadede ne olur bilemem.

Monitörü aldım kullanıyorum, tam iki hafta oldu alalı. Memnunum. Eğer bu monitörü almak isteyen ve konuyu görenlere: Görüntü kalitesi muazzam, 260 Hz, 27 inç (Pikseller sayılmıyor sıkıntı değil 27 inç olayı.) Arap markası diye herkes kötülüyordu iyi çıktı. Uzun vadede ne olur bilemem.
Biraz hortlatıyorum ama ben de 2K 165Hz modelini kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Görüntü kalitesi renkler çok iyi. Gelip kullanan herkes beğeniyor monitörü. Evet ilerisini bilemeyiz şans işi belki uzun yıllar götürür belki yarın bozulur belli olmaz ama öyle dandik bir kalitesi yok güzel monitör. Kullanmak lazım kullanmadan yorum yapmamak lazım diye düşünüyorum. Gamebooster için de aynı şeyler söyleniyordu kapış kapış gidiyor berbat diyen ya da alınmaz iğrenç diyeni görmedim. Marka algısı biraz fazla bizim ülkemizde.

Konuyu bende hortlatayım ve şunları ekleyeyim monitörü bende yaklaşık 4.5 aydır kullanıyorum 27 inch 260hz olan modelini dedikleri gibi bilindik bir marka olmadığı için çekingen yaklaşılıyor ve gayet memnunum nano ips oluşu ve 260hz oluşu gayet iyi ama internette araştırmalarımda 1ms denmesine rağmen MPRT mi GTG mi olduğunu bulamadım Twisted Minds'ın kendi sayfasında bile yok. Bunun haricinde içinde harici hoparlör de araştırırken görememiştim ama geldiğinde farketttim ama hoparlör var diye tercih etmenizi önermiyorum çünkü içindeki hoparlör çok iyi değil çok da kötü de değil orta seviyelerde tatmin ediyor. Övmenin haricinde biraz da eksi yönlerinden bahsedeyim bana göre diğer monitörlerden en büyük eksisi monitör ayağı olacaktır ne haraket ettirilebiliyor ne de sağa sola döndürülebiliyor sadece eğim verebiliyorsunuz monitörü almayı düşünüyorsanız yanında monitör kolu da almanızı öneriyorum çok rahatlatyor monitör kullanmayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı