Fare ve klavye tavsiyesi

|Tarık|

Hectopat
Benim 6 yıl civarı bir klavyem var ve artik tuşları düzgün çalışmıyor. Logitech G213 Prodigy ve yanına bir Gamepower Bane, Ursa veya Phoenix almayı düşünüyorum. Varsa tavsiyeniz dinlerim. Farklı klavye veya mouse tavsiyenizi alırım. Red switch olacak, elimin uzunluğu 18-20 cm civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Işık sizin için çok önemli değilse tam bir F/P olan bu klavyeyi öneririm.
Fare olarak ise
Herhangi biri sizi üzmez ve her ürün almayı planladığınız geyim pavır ürünlerden çok daha kalitelidir. Kaliteli ekipman alıcak bütçeye sahipken merdiven altı markalardan uzak durursanız bir süre sonra pişmanlık yaşamazsınız. Klavyenin incelemesi sosyalde var ve gayet detaylı bakmanızı öneririm.

Işık sizin için çok önemli değilse tam bir F/P olan bu klavyeyi öneririm.
Fare olarak ise
Herhangi biri sizi üzmez ve her ürün almayı planladığınız geyim pavır ürünlerden çok daha kalitelidir. Kaliteli ekipman alıcak bütçeye sahipken merdiven altı markalardan uzak durursanız bir süre sonra pişmanlık yaşamazsınız. Klavyenin incelemesi sosyalde var ve gayet detaylı bakmanızı öneririm.
Önerdiginiz farelere baktım hatta logitech ile deneyimim oldu fakat pençe tarzı kullanıyorum fareleri şuan kullandığım everese sgmx7b ve rahatca kullanıyorum sadece fps oyunlarında refleks vermem kötü ağır ve dönmüyor yoksa bir sıkıntım yok

Önerdiginiz farelere baktım hatta logitech ile deneyimim oldu fakat pençe tarzı kullanıyorum fareleri şuan kullandığım everese sgmx7b ve rahatca kullanıyorum sadece fps oyunlarında refleks vermem kötü ağır ve dönmüyor yoksa bir sıkıntım yok

G102'i denediniz mi? Esasında pençe tutuş için uygun bir fare. Elinizin boyutu nedir? Son olarak sağel ergonomisine sahip bir fare mi arıyorsunuz? Yoksa simetrik olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı