Fare ve soğutucu önerisi

person1140

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı yeni aldım. Elime 1-2 güne geçecek. Şu anda kargoda bu modeli aldım.(Tulpar T7 V25.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook)

Bu üç fare gözüme çarptı. Bunlardan birini veya önerirseniz daha iyisi varsa onu alacağım bütçem 150 TL'ye kadar bir de soğutucu alacağım.
Soğutucu olarak da 250 TL bütçem var. Bu iki gözüme çarptı bunlardan birini alacağım. Daha iyileri varsa önerirseniz sevinirim.

15.5k'ya PC alip da 40 TL'ye fare almayin derim. Bu butcede kaliteli mouse bulabileceginizi zannetmiyorum. Butce hic artmazsa suna bakabilirsiniz:

15.5k'ya PC alip da 40 TL'ye fare almayin derim. Bu butcede kaliteli mouse bulabileceginizi zannetmiyorum. Butce hic artmazsa suna bakabilirsiniz:
15.5 k verdim diye bütçem böyle kaldı zaten :D orada 125 TL ye de var Mouse frisby o iyi değil midir?

Frisby gibi markalar ne idüğü belirsiz Çin malı fason modelleri marka basıyorlar. Switchinin ya da sensorunun modelini bulamazsınız, skatezleri mouse sanki kaymasin diye uretilmis gibidir ve bozulduğunda garanti sorunu var. Eliniz çok büyük değilse 50 TL daha koyup Razer almanız çok daha iyi olacaktır:

Frisby gibi markalar ne idüğü belirsiz Çin malı fason modelleri marka basıyorlar. Switchinin ya da sensorunun modelini bulamazsınız, skatezleri mouse sanki kaymasin diye uretilmis gibidir ve bozulduğunda garanti sorunu var. Eliniz çok büyük değilse 50 TL daha koyup Razer almanız çok daha iyi olacaktır:
Tamam teşekkür ederim. Bunu kenara aldım diğer önerdiğininiz nasıldır. Game Note MS1001

Tamam teşekkür ederim. Bunu kenara aldım diğer önerdiğininiz nasıldır. GameNote MS1001
Viper Mini cok daha iyi. Butce artmazsa MS1001'e bakabilirsiniz, bu da fason mal ancak arkasinda Gamegaraj duruyor ve kullanici yorumlari fena degil. Butce araliginda iyi-kotu drivera sahip nadir mouselardan.

Hocam son olarak şu Mouse da bakar mısınız razer çok güzelde biraz küçük geldi bana . 1 sene civarı idare etsin yeter sonra değiştireceğim.

Arkadaşım vatandan 110 TL ye almış iyi olduğunu söylüyor bu marka nasıldır ?

Game Note MS1001 alacağım eğer önermeseniz . @Ali Pınar

Hocam son olarak şu Mouse da bakar mısınız razer çok güzelde biraz küçük geldi bana . 1 sene civarı idare etsin yeter sonra değiştireceğim.

Arkadaşım vatandan 110 TL ye almış iyi olduğunu söylüyor bu marka nasıldır ?

Game Note MS1001 alacağım eğer önermeseniz . @Ali Pınar
Hocam inanın onermeye içim vermiyor. Inca da maalesef logo basan tarafta. Yani bozulmayabilir ancak rakipleri gerek sensör kalitesi, gerek kablo dayanıklılığı, gerek yazılım, gerek mousepad üzerinde kayma anlamında daha üstün. Klasik "x kişisi kullanıyor ve memnun" diyerek almayın derim. Daha iyisini kullansa bu sefer ondan memnun kalır, kime göre neye göre memnun. Ayrıca bu tip mouselarda en sık yasanan sorun anı dönüşlerde mouseun bu hareketi raporlayamamasi. Milisaniyelerin önemli oldugu oyunlarda bir de hızlı hareket edince algilamama sorunu çıkarsa oyun zevki kalmaz.

T
Hocam inanın onermeye içim vermiyor. Inca da maalesef logo basan tarafta. Yani bozulmayabilir ancak rakipleri gerek sensör kalitesi, gerek kablo dayanıklılığı, gerek yazılım, gerek mousepad üzerinde kayma anlamında daha üstün. Klasik "x kişisi kullanıyor ve memnun" diyerek almayın derim. Daha iyisini kullansa bu sefer ondan memnun kalır, kime göre neye göre memnun. Ayrıca bu tip mouselarda en sık yasanan sorun anı dönüşlerde mouseun bu hareketi raporlayamamasi. Milisaniyelerin önemli oldugu oyunlarda bir de hızlı hareket edince algilamama sorunu çıkarsa oyun zevki kalmaz.
Tamam teşekkür ederim o zaman sizin önerdiğiniz mouse u alacağım

Geri
Yukarı