Farede DPI ve hassasiyet ayarı nasıl olmalı?

Kairaa0

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler. Daha geçenlerde normal ofis faresinden oyuncu faresine geçtim, driverda 7200 DPI'a kadar çıkılıyor. CS oyuncusuyum ve YouTube'da doğru sensivity bulmaya dair birkaç video izledim. Şimdi aklıma takılan, herkes düşük DPI'larda oynuyor, oyunlarda DPI'ın fazla olması önemli değil mi ya da bu DPI denen şey ne ve fazla veya az olması sadece hassasiyetin artıp azalması mı demek? Bunları kısaca özetlerseniz çok sevinirim. Bir de DPI fullenmeli mi yoksa düşük mü tutulmalı? Çünkü okuduğum yerlerde DPI'ın fazla olması daha keskin ve net dönüşler sağladığı üzerinde yani yüksek DPI düşük sens gibi. Kısaca açıklarsanız çok iyi olur.

İyi günler. Daha geçenlerde normal ofis faresinden oyuncu faresine geçtim, driverda 7200 DPI'a kadar çıkılıyor. CS oyuncusuyum ve YouTube'da doğru sensivity bulmaya dair birkaç video izledim. Şimdi aklıma takılan, herkes düşük DPI'larda oynuyor, oyunlarda DPI'ın fazla olması önemli değil mi ya da bu DPI denen şey ne ve fazla veya az olması sadece hassasiyetin artıp azalması mı demek? Bunları kısaca özetlerseniz çok sevinirim. Bir de DPI fullenmeli mi yoksa düşük mü tutulmalı? Çünkü okuduğum yerlerde DPI'ın fazla olması daha keskin ve net dönüşler sağladığı üzerinde yani yüksek DPI düşük sens gibi. Kısaca açıklarsanız çok iyi olur.
Dostum önemli olan dpı değil " edpı " dır.
Edpı benim görüşüm minimum 800 olmalı en fazla 1500 olmalı.Tabi bu benim görüşüm.Edpı ne kadar yüksek olursa aim hakimiyetin azalır lakin alışırsan terminatör olursun.Donk xantares calyx wicedia vs bu oyuncular tüfekçi ve refleksleri inanılmaz ve agresif oyuncular.
Yüksek edpı ile oynamak yoruyor lakin tam focus olduğun zaman gerçekten makine gibi oluyorsun.Düşük edpı sevmiyorum ne sağa dönebiliyon ne arkana spray atması da transferide geriye bakmasıda çok zor.Bu saydıklarım benim için öyle.Başkalarında öyle olmayabilir alışkanlık meselesi var tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı