Fareden "diit" sesi geliyor

Bende buna dair bir konu açtım. Yeni mouse aldım onda fark ettim..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaslar Bende daha alali 2 hafta oldu olmadı gm08 msi mausu var dun nedense bu sesi duymaya basladıim ve sesin coil wieal tam yazdımı bilmiyorum
Yani fazla elektiklerin bibonlardaki cikardıgi sesmis ve nedense pc sıfirladim hic bis yoktu ve performans ayarlaini iste pili ekran kartini performansa alinca ses gelmeye basladi cunku ondan once bisi yoktu redite fazla guc vererek cozmuz cok garip bende herseyi en yuksek performansa msconfigdende islemci sayisini ordan 4 aldim hepsini kulandin diye ve ardından beachtest yaptim onuda tam yazamadim anlamsinizdir bilgisiyar baya ısindı ve test biti bilgisiyarı kapatmadan butun kaploları cektim ve bilgisiyarin fisi herseyi soktum ve dis fırcasıyla temizledim ama unutmadan pc kapatmadan mausunusu ayarladan devre dısi birakın ve dun aksam 11 den beridir dinlendiriyorum ve saat 12 20 gibi tekrardan kurdum ilk once actım bilgisiyarı guzelce ekran kartınin driverini gunceledim guncel degilse etkisi olmusmudur bilmiyorum ve guzelce taktım actigimda kulagimi dayadim ses gitmisti suanda yok deneyebilirsiniz ben leptop kulanıyorum cogaltici altinda fan var ve sala4k gibi fanin usbsine cogalticiyi taktim maus klavye ve klavye renkleri gidip geliyodu cunku heralde o gucumu elektirigi veremdi buyuk ihtimalede o fazla elektirk mausa fazla voltajdan bu sesi yapiodu suanda vala leptopuda temizlemis oldum insalah isinize yara cunku para veriyosun daha yeni gıcir sifir binde boyle ses geliyo simdiden olur insalah iyi gunler dilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı