Farem gidip gidip geliyor

Bütçe
000000

mertelos

Decapat
Daha fazla  
Ofis farem var ve sürekli oyun esnasında gidip gidip geliyor. Port değiştirdim olmadı kablolardada sıkıntı yok oyun Minecraft

Benim farem de arada sırada çalışmıyor. Alttaki kırmızı ışık yanıyor ama çalışmıyor. Birkaç kez tuşlara bastığım zaman geliyor.
Problem bence farededir.(Benimkisi fareden kaynaklı. Önceki farem çok iyiydi ama kırıldığı için yenisini aldım)
Senin faren ne kadarlık?

Benim farem de arada sırada çalışmıyor. Alttaki kırmızı ışık yanıyor ama çalışmıyor. Birkaç kez tuşlara bastığım zaman geliyor.
Problem bence farededir.(Benimkisi fareden kaynaklı. Önceki farem çok iyiydi ama kırıldığı için yenisini aldım)
Senin faren ne kadarlık?
kanka valla biz abimin arkadaşından pc aldık klavye fare monitör kasa verdi fiyatını bilmiyom bana bedava geldi yeni fare alcamda para yok 45lik fare alcam benimde aynı kırmızı ışık var ama gidip gidip geliyo
iki üç sene geçdi alalı
Senin faren ne kadarlık?

Yeni konular

Geri
Yukarı