Faremi bozmak istiyorum

Öyle kolay kolay bozulacağını düşünmüyorum atarak kırarak falan.
Sinirlenip atarsan haketmiyorsun diye de almayabilir.
En iyisi şu arkadaşınki:
İçini açın sensörünü çizin ve geri kapatın.

Gayet basit ve zararsız.

Öncelikle herkese merhaba. Ben 1 yıl önce A101'den 25 TL'ye sözde oyuncu faresi almıştım. Şimdi faremi değiştirmek istiyorum ama annem izin vermiyor. Ben de şeytani bir plan düşündüm ve fareyi bozmaya çalıştım. Ama bozamadım. Faremi nasıl bozabilirim? :D

İçini aç kurcala bozulur zaten.

Bozma içindeki tuşlarını çıkar ilerde yeni farenin tuşları bozulursa lehimler kullanırsın.

Öncelikle herkese merhaba. Ben 1 yıl önce A101'den 25 TL'ye sözde oyuncu faresi almıştım. Şimdi faremi değiştirmek istiyorum ama annem izin vermiyor. Ben de şeytani bir plan düşündüm ve fareyi bozmaya çalıştım. Ama bozamadım. Faremi nasıl bozabilirim? :D
Yerden yere vur.

Kabloya iğne sokabilirsin. Ama böyle aynı yere yap sürekli kablo hasar görsün.

Max 14 yaşındasın ve para nasıl kazanılır bilmiyorsun çok yazık...

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı