Farenin altındaki etiket sökülür mü?

Gapirkont

Kilopat
HyperX PulseFire Haste kullanıyorum. Altında etiket var, etiketin bir tarafı hafif kalktı, mouse pade sürtüyor ve rahatsız ediyor. Kalkan tarafını 202 yapıştırıcı ile yapıştırmayı denedim ancak tutmuyor hiçbir türlü. Etiketin üstünde de etiketi sökerseniz garanti devre dışı kalır tarzında bir şey yazıyor. Yapıştıramıyorum, böylede kullanamıyorum fareyi. Sizce sökeyim mi etiketi? (4-5 aylık ürün.)

HyperX PulseFire haste kullanıyorum. Altında etiket var, etiketin bir tarafı hafif kalktı, mouse pade sürtüyor ve rahatsız ediyor. Kalkan tarafını 202 yapıştırıcı ile yapıştırmayı denedim ancak tutmuyor hiçbir türlü. Etiketin üstünde de etiketi sökerseniz garanti devre dışı kalır tarzında bir şey yazıyor. Yapıştıramıyorum, böylede kullanamıyorum fareyi. Sizce sökeyim mi etiketi? (4-5 aylık ürün.)

Sökün garantiye gideceği zaman yapıştırın.

Garantiye gönderin.

Sırf kağıdı kalktı diye garantiye göndermeye gerek var mı? Şimdilik @Jezo hocamın dediği gibi söktüm, garantilik bir durum olursa yapıştıracağım ancak etiketin olduğu yer de delikliymiş ve tam orada farenin anakartı var. Umarım içeriye toz gibi herhangi bir şey girerse sorun olmaz.

HyperX PulseFire Haste kullanıyorum. Altında etiket var, etiketin bir tarafı hafif kalktı, mouse pade sürtüyor ve rahatsız ediyor. Kalkan tarafını 202 yapıştırıcı ile yapıştırmayı denedim ancak tutmuyor hiçbir türlü. Etiketin üstünde de etiketi sökerseniz garanti devre dışı kalır tarzında bir şey yazıyor. Yapıştıramıyorum, böylede kullanamıyorum fareyi. Sizce sökeyim mi etiketi? (4-5 aylık ürün.)
Bant ile az biriktar yapıştır, alttaki etiketi sökme sakın sökersen garanti iptal olur bunun dışında, tekrar yapıştırmak istesen de yapışmaz, yapıştırsan da söktüğünü anlayıp garantini iptal ederler.

Yolla garantiye. Şimdi sökmesen birkaç haftaya paket olur.

Sırf kağıdı kalktı diye garantiye göndermeye gerek var mı? Şimdilik @Jezo hocamın dediği gibi söktüm, garantilik bir durum olursa yapıştıracağım ancak etiketin olduğu yer de delikliymiş ve tam orada farenin anakartı var. Umarım içeriye toz gibi herhangi bir şey girerse sorun olmaz.
Geçmiş olsun, garanti iptal.

Garantiye göndermelik bir sorun olursa ve cevap olarak kağıdı sonradan yapıştırılmış, garanti kapsamı dışındadır uyarısı alırsanız sorumlusu sizsiniz.

Tekrar yapıştırdım, o kalkan yer dışında her yer gayet güzel yapıştı. Kalkan yeri nasıl yapıştıracağım onu bilmiyorum. @Veli1026 hocamın dediği gibi garantiye yollamam gerekir mi sizce? Başka yedekte farem yok kullanabileceğim.

Tekrar yapıştırdım, o kalkan yer dışında her yer gayet güzel yapıştı. Kalkan yeri nasıl yapıştıracağım onu bilmiyorum. @Veli1026 hocamın dediği gibi garantiye yollamam gerekir mi sizce? Başka yedekte farem yok kullanabileceğim.
Şahsen ben şöyle yapardım; kaliteli (pahalı) bir fare değilse garantiyi çok düşünmezdim. Tabi bu benim kafa yapım. Siz garantisi olsun diyorsanız sökmeden kullanacaksınız. Ya da iletişime geçip sorun kağıdı kalktı napalm diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı