Farenin DPI değeri nasıl ayarlanır?

Met11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mouse DPI nasıl ayarlayabilirim? 400 800 gibi değerleri mouse ayarlarında göremiyorum.

Mouse modeli nedir? Üzerinde DPI butonu varsa bu buton ile, yoksa da kendi sürücüsünü kurup ilgili yazılım ile ayarlayabilirsiniz. Bu özelliklerin hiçbiri bulunmuyorsa alternatif çözüm olarak işaretçi hızını değişebilirsiniz. Bunun için Denetim Masası>Fare>İşaretçi Hızı konumundan işaretçi hızını ayarlayın.

Mouse modeli nedir? Üzerinde DPI butonu varsa bu buton ile, yoksa da kendi sürücüsünü kurup ilgili yazılım ile ayarlayabilirsiniz. Bu özelliklerin hiçbiri bulunmuyorsa evrensel bir ayar ile ayarlayabilirsiniz. Bunun için denetim masası>fare>işaretçi hızı konumundan işaretçi hızını ayarlayın.

Mouse Preo marka. Üstünde hassasiyet tuşları var. 2.de kullanıyorum. Yani DPI kaç oluyor?

Mouse Preo marka. Üstünde hassasiyet tuşları var. 2.de kullanıyorum. Yani DPI kaç oluyor?
Model gerekli, Preo'nun hangi modeli? Yazılımı bulunmuyor diye biliyorum, 2.profilin hangi DPI olduğuna ancak model bilgisi ile ulaşabiliriz.

Geri
Yukarı