Farenin içi hasarsız nasıl açılır?

imquincy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben zamanında ele rahat otursun falan diye klasik oyuncu mauslarından almıştım. Markasının çok fark edeceğini sanmıyorum ama söyleyeyim yine de, markası inca. Ben bunu yere düşürdüm ve aldıktan sonra içinden tıkır tıkır ses gelmeye başladı. Fakat taktığımda hala çalışır durumdaydı. Ben bunu hala kullanıyorum fakat içindeki tıkırtı sesleri artmaya başladı, sanki içinde bir şeyler parçalanıyormuş gibi. En minimum hasar ile içini açıp ne çıkmış ise onu geri montelemek yapıştırmak falan istiyorum ses gitsin diye. Nasıl açarım nereden açarım hiçbir fikrim yok. Fikirlerinizi merak ettim. İyi sosyaller.

1654004695132939838407.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Jilet gibi ince ve keskin şeyler ile skatezleri çıkart. Orada vidalar olacaktır.
Skatezleri kaldırıp altındaki vidalardan açabilirsin. Bir kez çıkarınca bir daha tam olarak takılamıyorlar, haberin olsun.
Skatezlerin kalitesi kötü değilse 1 saat kullanılınca yerine oturuyorlar. Philips Gaming Mouse vardı önceden. Skatezlerini çıkartmıştım. Sonra geri taktım. Biraz kullandım ve sorun olmadı.

Jilet gibi ince ve keskin şeyler ile skatezleri çıkart. Orada vidalar olacaktır.

Skatezlerin kalitesi kötü değilse 1 saat kullanılınca yerine oturuyorlar. Philips Gaming Mouse vardı önceden. Skatezlerini çıkartmıştım. Sonra geri taktım. Biraz kullandım ve sorun olmadı.
Skatezler neresi kanka 😀 Mauslar hakkında pek bir bilgim yok
Edit: Tamam tamam buldum. Fakat güçlü bir yapıştırıcıyla yapıştırabilirim değil mi? Japonla falan :D Maus çok eski ve geri yapışacağından tam emin değilim.
Bir de nerelerde var? Sadece alt üst mü yoksa hepsinde mi?

Skatezler neresi kanka 😀 Mauslar hakkında pek bir bilgim yok
Edit: Tamam tamam buldum. Fakat güçlü bir yapıştırıcıyla yapıştırabilirim değil mi? Japonla falan :D Maus çok eski ve geri yapışacağından tam emin değilim.
Bir de nerelerde var? Sadece alt üst mü yoksa hepsinde mi?
1654006375837.png

Şu gördüğünüz siyah ve parlak ayaklar. Sizinkilerde bunlara benziyordur. Uzun incede olabilir.

Yardımlarınız için saolun. Ucu sivri bir nesne yardımıyla skatezleri çıkarıp vidaları söktüm. İçinde ağır olmasını sağlayan bir metal parça varmış. Onun vidası kırıldığı için de tıkır tıkır ses yapıyormuş. Biraz daha düzeltmezsem fareye zarar verebilirdi. Şimdi skatezleri geri yerine koydum belki tutar. Tutmazsa da çok sıkıntı olmaz, zaten şuan kullandığım bilgisayar kürdan üstünde duruyor gibi birşey.

Geri
Yukarı