Rampage Glory farenin içi nasıl açılır?

Ph1lex

Centipat
Daha fazla  
Farenin scroll tuşu bozuldu. İçini açıp yapmak istedim fakat altında tek vida vardı. Sürgülü sistem de yok, denedim. Nasıl açılıyor bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farenin scroll tuşu bozuldu. İçini açıp yapmak istedim fakat altında tek vida vardı. Sürgülü sistem de yok, denedim. Nasıl açılıyor bilen varsa yazabilir mi?
Farenin Alt kısmının resmini atabilir misiniz ?

Altındaki kaydırmaz pedlerin altınd aplur genelde vidalar. Ama sökersen garanti dışı kalabilir. Servise gönderebilirsin.

Genelde skatezlerin altlarında vida olur nasıl sökeceğim dersen de skatezleri azıcık ısıtıp (saç kurutma makinesi olabilir) dokusuna hasar vermeden maket bıçağı benzeri şeyler ile çıkartabilirsin ve vidalar gözükür. Genelde moselerin %90nında böyledir bu olay.

Arkadaşlar YAZIYOSUNUZ PEDİN ALTINI KONTROL ET diye BAKTIM BİLİYORUM PEDLERİN ALTINDA OLDUĞUNU SADECE 1 TANE VİDA VAR.

Farenin Alt kısmının resmini atabilir misiniz ?

Arkadaşlar YAZIYOSUNUZ PEDİN ALTINI KONTROL ET diye BAKTIM BİLİYORUM PEDLERİN ALTINDA OLDUĞUNU SADECE 1 TANE VİDA VAR.

3 ped var ama sadece en alttaki pedin altında vida var.

Dosya Ekleri

• IMG_20230111_225213.jpg
    IMG_20230111_225213.jpg
    125,1 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı