Farenin içindeki demir parça nedir?

Kbaish

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar. Gaming Mouse'umu alalı 7 sene oldu ve çok memnun şekilde kullanıyorum fakat düşürdüğümde içinden vida çıktı ve aşağıda fotoğrafını koyduğum yerden düştü bu vida. Bugün tekrar düşürdüğümde 2.vida da düştü ve yerinden çıktı. Sizce bunu tekrar Mouse'a zarar vermeden nasıl geri takabilirim bir bilginiz var mı ya da demir parçayı çıkartsam herhangi bir sorunla karşılaşabilir miyim?
Bahsettiğim Mouse'umun içinde olan demir parçası:

Screenshot_20210517-193813_Gallery.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210517-193811_Gallery.jpg
    Screenshot_20210517-193811_Gallery.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese selamlar. Gaming Mouse'umu alalı 7 sene oldu ve çok memnun şekilde kullanıyorum fakat düşürdüğümde içinden vida çıktı ve aşağıda fotoğrafını koyduğum yerden düştü bu vida. Bugün tekrar düşürdüğümde 2.vida da düştü ve yerinden çıktı. Sizce bunu tekrar Mouse'a zarar vermeden nasıl geri takabilirim bir bilginiz var mı ya da demir parçayı çıkartsam herhangi bir sorunla karşılaşabilir miyim?
Bahsettiğim Mouse'umun içinde olan demir parçası:

Eki Görüntüle 1027929
Tıklamaya yardımcı bir vida sanırım.
Ayrıca kapasitörünüz yamulmuş, patlama riski yüksek.

Ya çok konu dışı olacak ama dostum lütfen marka ve modeli yazar mısın? Ben hiçbir mouseu 1-2 seneden fazla (Bu süreyi yakaladıklarım da çok enderdir.) kullanamadım. 🤣

Ya çok konu dışı olacak ama dostum lütfen marka ve modeli yazar mısın? Ben hiçbir mouseu 1-2 seneden fazla (Bu süreyi yakaladıklarım da çok enderdir.) kullanamadım. 🤣
Satışı çoktan durduruldu ama Trust Gxt25
Kapasitörü düzeltsek sorun düzelir mi peki
Satışı çoktan durduruldu ama Trust Gxt25

Kapasitörü düzeltsek sorun düzelir mi peki
Patlasa ne kadar zararı olabilir ki

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı