Farenin ışığı var ancak çalışmıyor

Fare'nin içini açın. Eğer vida göremiyorsanız farenin altında yumuşak bir parça var onu çıkarın altında muhtemelen vida olacaktır. Fare içindeki soketi çıkarıp takın. Yumuşak parça yeniden takılabiliyor.

Kablolu muydu kablosuz mu soket olmayabiliyor gömülü olabiliyor bazen. Şimdi bazıları hata düzeltmeye çalışır.

Eki Görüntüle 2161043Şöyle örnek bir fotoğraf, kablolardan birisi yıpranmış olabilir.

Fakat kablolu veya kablosuz olmasına bağlı, söylerseniz daha iyi yardımcı olurum.
Sanirim fotoğraftaki fare ile ayni fare, kablosuz ve Philips marka.Yapılacak olanları söylerseniz gerçekten çok mutlu olurum hocam.

Sanirim fotoğraftaki fare ile ayni fare, kablosuz ve Philips marka.Yapılacak olanları söylerseniz gerçekten çok mutlu olurum hocam.
Ancak sorun fare de olsaydı diğer fareler de çalışır durumda olması gerekmez miydi?

Tamamdır. Bir dakika bekler misiniz?

Ancak sorun fare de olsaydı diğer fareler de çalışır durumda olması gerekmez miydi?
Diğer farelerde önceden sıkıntı var mıydı?

Sanirim fotoğraftaki fare ile ayni fare, kablosuz ve Philips marka. Yapılacak olanları söylerseniz gerçekten çok mutlu olurum hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemsel de olabilir? Bu videodaki adımları uygular msıınız?

Hayir yoktu direkt olarak kuzenimden aldım hatta oyun oynarken aldım yani çalışır durumdaydı ancak kabloluydu o belki o fark eder.
Akıllı TV'niz var mı? Ona da takın sonra kendi tarayıcısına girin. Belli olur fareden mi değil mi sorun.

Tamamdır. Bir dakika bekler misiniz?

Diğer farelerde önceden sıkıntı var mıydı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemsel de olabilir? Bu videodaki adımları uygular msıınız?
uyguladım bunları ancak cozum alamadim ama yine uygularim peki sizin çözümünüz ne olacaktı? Fareyi açınca cunku içinin görüntüsü o fotodakinden farkı;

Dosya Ekleri

• 17124252026041212408595306620194.jpg
    17124252026041212408595306620194.jpg
    168,8 KB · Görüntüleme: 2
O kahverengi şeyi hafif kaldırın altında şeffaf plastik bir şey olacaktır o yerinden oynamış olabilir. Onu yuvasına tekrar yerleştirin. O da olmadıysa kabloları kontrol edin. Sorun yoksa bilemiyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı