Farenin makrosu Hypixel'de ban sebebi mi?

NeganLucille

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Razer marka mouse kullanıyorum, farenin kendi programından makro etkinleştirdim Hypixel'de yaklaşık yarım saattir makro kullanıyorum ve şu an herhangi bir sorun yaşamadım, sizce problem olur mu? Bir de delay yazan kısma yorumlarda gördüğüm için 0.02 yaptım tam olarak ne anlama geliyor bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Razer marka mouse kullanıyorum, farenin kendi programından makro etkinleştirdim Hypixel'de yaklaşık yarım saattir makro kullanıyorum ve şu an herhangi bir sorun yaşamadım, sizce problem olur mu? Bir de delay yazan kısma yorumlarda gördüğüm için 0.02 yaptım tam olarak ne anlama geliyor bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Ben eskiden başka bir oyun oynarken bizzat desteğe sormuştum, sıkıntı olmaz demişlerdi sizde sorabilirsiniz.

Hiçbir sıkıntı olmaz zaten çoğu sunucuda CPS sınırı var.

Hypixel sunucu kurallarında makronun yasak olduğu belirtilmiş.
1716310834791.png

Yeni konular

Geri
Yukarı