Farenin parçalarını değiştirmek

Bütçe
Çaresizlik.exe

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
1677530135983.jpeg
Farem iade süreci bittikten 1 hafta sonra bozuldu. Köyde yaşadığım için de iade vs tamir gibi işlerle uğraşamadım.
Şimdi (Eski farem)100 TL'ye aldım kötü fareyi kullanmak zorundayım.
kötülüğünü nasıl tarif edeceğimi bilmediğim orta tuşu bozuk olan(Valorant'ta karşıma adam çıkınca farklı bir silaha geçiyor arada bir kafayı yiyorum fareyi ısırıyorum bu gidişle o da çok dayanmayacak)
Ben bu bozulan farenin Switch'lerini eski fareme takmak istiyorum ama nasıl yapacağım 2 farenin anakartını da söküp tamirciye götürüp lehimletsem mi ne yapsam ki?

#Olarak çaresizlik.exe yazacaktım bütçe kısmına yazmışım yanlışlıkla.

Son düzenleme:
Lehimle switchleri çıkarman gerek ancak çok ama çok dikkatli ol çünkü anakarta zarar verebilirsin. Evet, 2 anakartı da al ve tamirciye götür, beardedbob diye bir kanal var youtube'da onu izleyerek lehimleme işini öğrenirsin. "Soldering mouse switches" vs. yazarsan da milyon tane video çıkar...

Lehimle Switch'leri çıkarman gerek ancak çok ama çok dikkatli ol çünkü anakarta zarar verebilirsin. Evet, 2 anakartı da al ve tamirciye götür, beardedbob diye bir kanal var YouTube'da onu izleyerek lehimleme işini öğrenirsin. "soldering mouse switches" vs. yazarsan da milyon tane video çıkar...

Peki ortada ki sensorü de çıkarttırsam sensörleri değiştirtsem birbirine uyumlu olur mu?
Neyse fareyi çöpe atmaya bile üşeniyorum tamir etmekle hiç uğraşmayacağım.

Son düzenleme:
Peki ortada ki sensorü de çıkarttırsam sensörleri değiştirtsem birbirine uyumlu olur mu?
Neyse fareyi çöpe atmaya bile üşeniyorum tamir etmekle hiç uğraşmayacağım.
Ne yazık ki tüm PCB yani anakartı değiştirmeniz gerekir, switch değişim işini aslında yaparsınız ama dediğim gibi dikkat etmek gerek.

1677532638433.jpeg

1677532877719.jpeg

kankam... 3335'in mekanı cennet olsun

aliexpress ve wraith esportsta bolca switch bulabilirsin bu arada, önerim huano blue shell pink dots'tır

haste akar yessirrrr, bu fiyatlara en iyisi ama 3 ay önce wireless olanı 1 gün kullanılmış şekilde 800e almıştım. üzdü fiyatları...

Yeni konular

Geri
Yukarı