Farenin USB kablosu nasıl değiştirilir?

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--Ryzen 5 1600 (AF) | Gigabyte B450M S2H | Msi Armor RX 570 OC Edition | 2xCorsair Vengance 8 GB 3000 Mhz | 480 GB Adata SSD | 1TB Toshiba HDD | 2xArctic P12 PST | Corsair 550 W Carbide SPEC-DELTA RGB.

--LG 22MK400H 21.5" 1ms 75Hz | Razer Blackshark V2 X | Gamepower OGRE Red Switch | HyperX Pulsefire Haste | SteelSeries Qck+ Large
Meslek
İşletme Mühendisi
Eklediğim fotoğraflarda da görüldüğü gibi kablosu böyle, kablosunu kedi ısırdığı icin bozuldu. Fare sağlam yalnızca kablo gidik. Bu kablosunu nereden alabilirim öneri site vs. var mı?

IMG_20221110_212711.jpg

IMG_20221110_212747.jpg

IMG_20221110_212824.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam benim olay ya yeni fare almıştım Razer DeathAdder V2 almıştım aldığım gün kemirmeye başladı kedim. Cidden çok üzücü bir durum, şu anda kemirmesin diye geceleri yastık koyuyorum farenin üstüne.

Abi bu konuda bir deneyimim yok ama benim kablo temassızlık yapıyor. Her neyse senin sorununa gelecek olursak ben USB to USB kablo al bir ucunu kökünden kes kabloların ucunu aç sonra bu kopuk olan kabloyu da kes uygun renkleri birleştir bence olur.

Abi bu konuda bir deneyimim yok ama benim kablo temassızlık yapıyor. Her neyse senin sorununa gelecek olursak ben USB to USB kablo al bir ucunu kökünden kes kabloların ucunu aç sonra bu kopuk olan kabloyu da kes uygun renkleri birleştir bence olur.
Hayır olmaz yorum için sağol.

Geri
Yukarı