Fareye sol tıklayınca sağ tık işlevi görüyor

AhmetH.

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
(Lenovo ideapad 310-15IKB) DDR4 2133 MHz CL15 4+4 GB RAM, Samsung 870 EVO 500 GB SSD, Intel Core i5-7200U @ 2.50 GHz, Nvidia GeForce 920 MX 2 GB GPU
Bu sorun bir arkadaşımla GTA Online oynarken başladı. GTA Online'da bir görev yaparken "Jitter Click" yaptım. Yaptıktan sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Bilgisayarı yeniden başlattım ve tıklama kilidini devre dışı bıraktım. Fakat bunlar bir işe yaramadı. Ayrıca başka bir fare takmama rağmen bu sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows üzerinde fare ayarlarında sap ve sol klik değişmiş olabilir. Solak modu açıksa sağ tık sol sol tık ise sağ gibi çalışır.
Bahsettiğiniz mod kapalı. Benim yaşadığım sorun fareye basılı tuttuğumda basılı tutmuyormuşum gibi davranıyor fakat basılı tutmadığımda basılı tutyorumuşum gibi davranıyor.

Bahsettiğiniz mod kapalı. Benim yaşadığım sorun fareye basılı tuttuğumda basılı tutmuyormuşum gibi davranıyor fakat basılı tutmadığımda basılı tutyorumuşum gibi davranıyor.
Windows 10 ise ayarlar üzerinde fare ayarlarında birincil tuş olarak sol seçili mi kontrol edebilir misiniz.

Bu sorun bir arkadaşımla GTA Online oynarken başladı. GTA Online'da bir görev yaparken "jitter Click" yaptım. Yaptıktan sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Bilgisayarı yeniden başlattım ve tıklama kilidini devre dışı bıraktım. Fakat bunlar bir işe yaramadı. Ayrıca başka bir fare takmama rağmen bu sorun devam ediyor.

Windows'un ayarlarında solak olanlar için tuşların yerini değiştirme seçeneği var bir bak istersen. Arama kısmına mouse yazınca ayarları çıkıyor oradan kontrol edebilirsin.

Geri
Yukarı