Fareye tıklayınca bilgisayar açılıyor

Hiç bir fark yok aynı yine.
hs08h.jpg

hs03q.jpg

- - - Güncellendi - - -

Bilgisayarın fişi çıkarıp tekrar takıyorum mausun ışığı sönüyor ve maustan bilgisayar açılmıyor ama kapattıktan sonra fişini çekmesem mausun ışığı sürekli yanıyor ve tıklayınca pat diye bilgisayar açılıyor.

Bilgisayarın fişi çıkarıp tekrar takıyorum mausun ışığı sönüyor ve maustan bilgisayar açılmıyor ama kapattıktan sonra fişini çekmesem mausun ışığı sürekli yanıyor ve tıklayınca pat diye bilgisayar açılıyor.

Bak bu açıklaman bari bir biçimde PC'yi uyku moduna aldığını gösteriyor. PC'yi kapatacaksın. Uyku moduna alıyorsun sen! İşletim sistemin nedir ve PC'yi nasıl kapatıyorsun. Bi resim koy bakalım.

İşte aynen bende buradan '' bilgisayarı kapat'' basıyorum ama bilgisayar kapanmıyor.Monitör kapanıyor ama kasa hala çalışıyor kapanmıyor. ??

Bende bilgisayar komple kapanıyor. Sadece mausun ışığı yanıyor. Zaten uyku moduna aldığım zaman kullanıcı ekranından bilgisayar açılıyor ama kapattığım zaman başta biosa girebilmem için asus ekranı geliyor sonra windows başlıyor.

- - - Güncellendi - - -

Bende bilgisayar komple kapanıyor. Sadece mausun ışığı yanıyor. Zaten uyku moduna aldığım zaman kullanıcı ekranından bilgisayar açılıyor ama kapattığım zaman başta biosa girebilmem için asus ekranı geliyor sonra windows başlıyor.

Arkadaşlar Asus Servisi'ne telefon açtım sorunumu izah ettim. Anakartın bozuk olabilir chip bozulmuş olabilir dediler. Servise götüreceğim anakartı. Cevap yazan arkadaşlara Teşekkür Ederim.

En ufak bir alakası bile yok. Yani sadece ufak bir fare basışında PC'nin açılması olayını nasıl bu kadar büyütmeyi başardınız, tebrik ediyorum sizin. Gerçekten ikinizi de hayranlıkla izliyorum. Hayır ne kaybediyorsunuz böyle olunca? Sorun nedir yani?

Belki de bu, Windows 8'in hızlı açılışının bir özelliğidir... Yolla bakalım anakartı servise, şaka gibisiniz arkadaşlar....

En ufak bir alakası bile yok. Yani sadece ufak bir fare basışında PC'nin açılması olayını nasıl bu kadar büyütmeyi başardınız, tebrik ediyorum sizin. Gerçekten ikinizi de hayranlıkla izliyorum. Hayır ne kaybediyorsunuz böyle olunca? Sorun nedir yani?

Belki de bu, Windows 8'in hızlı açılışının bir özelliğidir... Yolla bakalım anakartı servise, şaka gibisiniz arkadaşlar....

Bilgisayarı alalı iki ay olmadı en az 20 defa format attım. Sürekli kitleniyor makine. Tam proje yaptığım zaman birden kitleniyor makine mesela dün 3 defa üstüste dondu. Sorunu anlama çalışıyorum hangi parçada sorun var. Servise telefon açtım anlattım getir bakalım dediler. Bu kadar basit :)

Belki de bu, Windows 8'in hızlı açılışının bir özelliğidir... Yolla bakalım anakartı servise, şaka gibisiniz arkadaşlar...

Neden ikimiz Recep abi ben ne yaptım? Benim diğer arkadaş ile alakam yok ASUS servis gönderme falan onunla uğraşmam ki ayrıca benim sorun biraz daha farklı hele ki sen gönder servise demeden ben göndermem Recep abi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı