Fareyi hareket ettirince kulaklıktan cızırtı geliyor

Muuzy

Decapat
Daha fazla  
Daha 5 dakika önce, öylesine internette gezerken bir baktım kulaklıktan o kadar ince bir cızırtı sesi geliyor ki. Ardından kulaklığı taktığım kabloya baktım. Kablolarda sıkıntı yok, ardından kulaklığın kablosunu çıkardım taktım hala geliyor. Fark ettim ki fareyi hareket ettirince cızırtı sesi geliyor. Sessiz ortamda aşırı rahatsız etti. Sorununu bilen var mı? (kulaklık HyperX Cloud Stinger Core kulaklığın takılı olduğu kabloda kutunun içinden çıkan kulaklık ve mikrofonu tek AUX'a dönüştüren alete bağlı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz kulaklık ya da kablosuz fare mi?

Hiçbiri kablosuz değil. İkisi de kablolu ama kulaklığı tam olarak AUX yuvasına oturttuğumda cızırtı oluşmaya başlıyor. Ses geldiği yere kadar oturtulduğunda cızırtı oluşmuyor.

Kasanın ön girişindeki yuvalara mı takıyorsun? USB ile aynı anakarta takılı ise ondan dolayı yapıyor olabilir.

Kasanın ön girişindeki yuvalara mı takıyorsun? USB ile aynı anakarta takılı ise ondan dolayı yapıyor olabilir.

Direkt arkadaki girişlere bağlı.

Kabloların birbirine değmediğine emin ol Wi-Fi adaptörü kullanıyorsan kabloların adaptörden uzak olduğuna emin ol.

Arkada mikrofon AUX'u Ugreen'in ses kartına kulaklıkta kasaya bağlı.

Geri
Yukarı