Fareyi kablosuz mu almalıyım kablolu mu almalıyım?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, önceden de açmıştım konuyu fakat o beni tam tatmin etmedi. Neyse konuya giriyorum eskiden V7MA faresini kullanmıştım 3 seneden fazla ve şu aralar biraz daha para biriktirdim ve fare almayı düşünüyorum. Öncelikle kablo beni çok rahatsız ediyor ama 300TL'ye yakın farede ne kadar etkili olur bilmiyorum önce ben kendi düşündüklerimi sunayım size kötüyse sizden istek istiyorum. Ha bir de elim palm grip tarzında tutuyorum ve ağır fare seviyorum(V7MA alıştığımdan hafifler olmuyor çünkü şu an RX44 var ve hiç hoşuma gitmedi sanki fare istediğim yere gitmiyor).Fiyat en fazla 330'a kadar gider. Teşekkürler. He bir de olursa iyi olur elim çok terler hep yanında USB fan çalıştırırım ve malum yaz geldi öyle fazla pahalı olmayan el terlemesini çok etkilemeyen mousepad var midir elimdeki HyperX Fury Speed Edition. Ve tekrardan teşekkürler.
Aklımdakilerin hepsi:
.
.
.
.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer FPS yayıncıları gibi bütün masayı kullanarak oynuyorsanız kablosuz rahat olacaktır fakat Civilization V'e LoL tarzı oyunlar oynuyorsanız ekstra 100 TL vermek yerine kablolu alabilirsiniz.https://www.itopya.com/logitech-g102-progidy-gaming-mouse/ kablolu olarak gayet güzel hem şu an indirimde.

Eğer FPS yayıncıları gibi bütün masayı kullanarak oynuyorsanız kablosuz rahat olacaktır fakat Civilization V'e LoL tarzı oyunlar oynuyorsanız ekstra 100 TL vermek yerine kablolu alabilirsiniz.https://www.itopya.com/logitech-g102-progidy-gaming-mouse/ kablolu olarak gayet güzel hem şu an indirimde.

LoL-CS:GO-PUBG-Valorant-Overwatch-Rocket League tarzı oyunlar oynuyorum.

Kablolu bence çünkü farenin sarji bitmeye yaklaştıkça farenin verimi çok azalıyor. Bazen tam adam öldürecekken bir tutukluk yapıyor tam kanserlik. Birde şarj tam oyunda bitti mi pili değiştirme aksiyonu falan. :) Kablolu fare iyidir bence.

En.

En iyisi kablosuz uğraştırmaz.

Peki önerin var mı bu benimkileriden başka ya da benim önerdiklerimden hangisi iyidir.
Kablolu bence çünkü farenin sarji bitmeye yaklaştıkça farenin verimi çok azalıyor. Bazen tam adam öldürecekken bir tutukluk yapıyor tam kanserlik. Birde şarj tam oyunda bitti mi pili değiştirme aksiyonu falan. :) Kablolu fare iyidir bence.
Peki önerin var mı bu benimkileriden başka ya da benim önerdiklerimden hangisi iyidir

Peki önerin var mı bu benimkileriden başka ya da benim önerdiklerimden hangisi iyidir.

Peki önerin var mı bu benimkileriden başka ya da benim önerdiklerimden hangisi iyidir
Kablosuz farede Logitech M185 öneririm oldukça sağlam ve tek pille 1 yıla yakın gidiyor. Tepkime süresi çok iyi oyunlarda üzmez.

Ben 60 TL'ye Preo mymouse sessiz kablosuz mouse kullanıyorum işimi görüyor ama mouse tekerleği pek iyi değil ama işimi görüyor. Bayağı işime yarıyor 2 saat şarj oluyor 1 hafta gidiyor.
M.PNG
NY.PNG

Ama indirimde 60TL idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı