Farklı adres üzerine internet başvurusu yapılırsa sorun olur mu?

Lolipop3535

Decipat
Makaleler
3
Mustakil evde oturuyorum telefon direklerinden evime hat cekilmis durumda TurkNet'i iptal ettim. Bugün web sitesinden Türk Telekom'a basvuru yaptim ama basvuru yaparken adresimde altyapı gozukmedigi icin baska bir eve basvuru yaptim ben 14 numarada oturuyorum 11'e basvuru yaptim. Bir sorun olur mu TT ekipleri gelince abi burasi diye cagiririm onlari.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mustakil evde oturuyorum telefon direklerinden evime hat cekilmis durumda TurkNet'i iptal ettim. Bugün web sitesinden Türk Telekom'a basvuru yaptim ama basvuru yaparken adresimde altyapı gozukmedigi icin baska bir eve basvuru yaptim ben 14 numarada oturuyorum 11'e basvuru yaptim. Bir sorun olur mu TT ekipleri gelince abi burasi diye cagiririm onlari.

Kendi evinizin adresini vermeniz daha doğru olurdu. ya da müşteri hizmetlerini arayabilirdiniz. Sıkıntı çıkabilir bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik destek anlamında sorun yaşarsınız. Parasını ödediğiniz interneti alamadığınızda herhangi bir hakkınız olmaz. En sıkıntılısı da eğer orada oturan kişi internet bağlatacak olursa sizin yüzünüzden bağlatamaz ve bu gerçekten başınızı ağrıtabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı