Farklı bilgisayardan disk takmak mümkün mü?

AR4N3L

Decapat
Yer
Biga
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
yok abi ya para mı var
Meslek
Aylak Öğrenci
Bilgisayarımın alanı toplam 32 GB. Malum sistemin kendisi komple kaplıyor alanı. Eski bilgisayarımda yüksek hafızalı bir disk var. Kendi bilgisayarıma onu takıp C diskiyle birleştirmem mümkün müdür?

Takabilirsiniz hocam. Fakat birleştirme olayı zor. Ona sistem kurabilirsiniz.

Laptop. İnternetten araştırdığımda bilgisayarımda disk takma yeri olduğunu görmüştüm.
Hmm anladım. Laptopsa biraz sıkıntı. İçini açmanız lazım ayrıca eski pcnizde olan disk dediğiniz 3.5 inçlik HDD mi acaba? Laptoplara Max 2.5 inç takılabilir. Bu arada hocam tablet/PC gibi bir şey mi 32 GB bir hayli az da.

Hmm anladım. Laptopsa biraz sıkıntı. İçini açmanız lazım ayrıca eski pcnizde olan disk dediğiniz 3.5 inçlik HDD mi acaba? Laptoplara Max 2.5 inç takılabilir. Bu arada hocam tablet/PC gibi bir şey mi 32 GB bir hayli az da.
Tablet PC. Eski bilgisayarım bit kadar bir şey zaten. 2.5 inçten bile küçüktür disk büyük ihtimal.

Eski bilgisayarınızda laptop mu? Eğer öyleyse ve şu anki PC'nizde boş yer varsa yüksek ihtimal takılabilir hocam. Tekirdağ içindeyseniz yardımcı olabilirim.

Eski bilgisayarım da laptop elbette. Şu an bilgisayarımda disk takmak için boş yer var. O diski takıp C diskiyle birleştirmek mümkün mü peki?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı