Farklı bir gezegene gidip güçler kazanan adamın olduğu filmin adı neydi?

filmariyorum3169

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba bu filmi yaklaşık 4 5 sene önce izlemiştim filmin konusu bi adam vardı bu adam bir şekilde bir gezegene gidiyordu ve orada bazı güçler kazanıyordu(yuksege ziplama,gucluluk ) ve orda arenaya falan çıkartıyorlar ve bi kızla tanisiyodu bu kız kralın kızıydı ve bu krallığın bir düşman oldugu kotu krallık daha vardı kötü krallık daha güçlü olduğu için kralın kızı zorla kötü krallığın imparatoru ile evlenmek zorunda kalıyordu ondan sonra başrol olan adam gelip kurtariyordu

(Filmde tam hatirlayamasamda bir elma büyüklüğünde bir madalyon vardi)

İşte tam hersey yolunda giderken adam artık o gezegende kalmaya karar veriyo ve o mutlulukla düşüncesizce madalyonu atiyordu ondan sonra adam bi anda sersemliyodu ve çölün ortasında uyanıyordu

Devamını hatırlamıyorum fakat filmin sonunda söyle oluyordu

Dünyada bu adamın anısına bir anıt yaptırıyorlardi ve o adamın öğrencisi olan bir çocuk anıtın önüne geliyordu anıtın belli bir şifre olduğunu görüp bunu cozuyordu ve içeri giriyordu tam arkasından da elinde silahla kötü imparator geliyordu tam çocuğu vuracakken basrol olan adam imparatoru öldürüyordu ve sonunda adamla kralın kızı bir araya gelip film mutlu sonla bitiyordu

arkadaşlar filmin ismini hatırlamıyorum yardımcı olacak varsa cevap verebilir mi

Yeni konular

Geri
Yukarı