Farklı cinsel tercihler

Okurken uykum geldi kardeşim [emoji23]

Genel olarak korkum şu beni bir erkekle aldatırsa sorun çok olmaz sonuçta karım değil sadece üzülürüm ama bir kadınla aldatırsa erkekliğimden utanırım

Aldatmanın cinsel eğilimle alakası ne ben anlayamadım. Bu tamamen kişilikle alakalı bir şey bence. Yani iki cinse de ilgi duyması ve sadakati arasında nasıl bir bağ kurduğunuzu anlayamadım. Olay tamamen şu; seviyorsa aldatmaz, sevmiyorsa aldatabilir, aldatmayabilir de yine kişilikle alakalı.

Aldatacağını düşünmüyorum ama yine de insan içinde bir şüphe ile yaşar bana kesinlikle öyle bir şey olmayacağının garantisini veriyor hayatında sadece ben olduğunu ve değişmeyeceğini ısrarla söylüyor ama bilemiyorum arkadaşlar. Daha önce ne böyle bir şey ile karşılaştım ne de duydum o yüzden fikrim yok.

İkiniz aynı anda bir kıza bakarsanız ne olacak? Olaylar nereye gidecek? Merak etmedim değil açıkçası.

Bizim mahallede fuat abi vardı adam paso kavga ederdi. Tam delikanlı adamdı. Herkese söz geçirirdi. Bi ara dayak yiyip geldi. Ondan sonra ne olduysa oldu. Dağ gibi fuat abinin başına neler geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…